Biochem: На Дні Ферми розкажемо про антикистозну програму

Новости Интересно Biochem: На Дні Ферми розкажемо про антикистозну програму

Добавлено:


У рамках Національного Дня Ферми, що відбудеться 19 травня на базі «Племзавод „Стєпной“», спікер компанії Biochem виступить із доповіддю на тему: «Антикистозна програма. Заходи з усунення кистозів у стаді».

Про це поінформувала менеджер з маркетингу в країнах Східної Європи Наталія Полховська.

«Щиро сподіваємось, що і цьогоріч Національний День Ферми буде цікавим та корисним для комерційних компаній і фермерів. Та стане ефективним майданчиком фахових комунікацій», — наголосила представник Biochem.

Головним напрямком діяльності Biochem є розробка, виробництво і продаж високоефективних кормових добавок, хелатних форм мікроелементів, пробіотиків і ветеринарних препаратів, які в свою чергу встановлюють нові стандарти у виробництві сучасного і якісного корму для тварин.

Під час Національного Дня Ферми фахівці Biochem детальніше ознайомлять загал із продукцією компанії, яка відповідає останнім нормам, стандартам і вимогам у галузі ведення тваринництва, завдяки використанню унікального виробничого устаткування з підвищеними потужностями в поєднанні з передовим торговим іміджем компанії на світовому ринку.

Новости: Интересно

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы