Аргентина пустила на свій ринок українські молочні продукти

Новости Украина Аргентина пустила на свій ринок українські молочні продукти
продукти

Добавлено:


Українські виробники молока та молочних продуктів отримали можливість експортувати свою продукцію до Аргентини.

Посольство України в Буенос-Айресі отримало відповідну офіційну ноту про відкриття ринку для українських продуктів від аргентинського зовнішньополітичного відомства, йдеться у повідомленні Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

«Для налагодження експорту до Аргентини українські виробники молока та молочних продуктів великої рогатої худоби і буйволів мають пройти акредитацію при Національній службі здоров’я тварин та якості харчових продуктів Аргентини (SENASA). Аргентинська сторона дозволила в умовах пандемії COVID-19 проводити акредитацію виробничих потужностей українських підприємств дистанційно, з подальшою фізичною інспекцією виробництв після нормалізації епідемічної ситуації та відновлення міжнародного авіасполучення», — йдеться у повідомленні.

За словами голови Держпродспоживслужби Владислави Магалецької, відкриття ринку Аргентини для українського молока та молочних продуктів є важливим кроком у напрямку посилення торговельних зв’язків між країнами.

«Ми вже працюємо з Аргентиною: погоджено форму ветеринарного сертифікату для експорту до Аргентини колагену та желатину, виготовленого зі шкір жуйних тварин. Натомість, з Аргентини до України імпортується м’ясо птиці, риба та морепродукти, свіже м’ясо свійської великої рогатої худоби. Відкриття ринку для експорту молока та молочних продуктів дозволить розширити нашу співпрацю та створити нові можливості для українських виробників», — додала вона.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы