AGROEXPO-2020

агро

Добавлено:


агро

Організатори виставки: Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Кіровоградська обласна державна адміністрація, Федерація роботодавців України, Торгово-промислова палата України, Асоціація підприємств-виробників техніки та обладнання для АПК «Украгромаш», ВГО «Українська асоціація аграрних інженерів».

З 30 вересня по 03 жовтня 2020 року за адресою вул. Перша виставкова (Мурманська), 8, м. Кропивницький буде проводитись VIII щорічна міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки «АGROEXPO-2020» — найбільша виставка України.

Сьогодні AGROEXPO — міжнародна агропромислова виставка, яка входить в десятку найбільших виставок Європи. Загальні виставкові площі зросли від початку в 4 рази та становлять 125 000 кв. м. Що стосується компаній — експонентів, то цього року участь у виставці беруть 450 компаній-експонентів та 480 учасників «Покровського ярмарку».

Наразі можна сказати, що на виставці представлені всі значущі бренди сільськогосподарського машинобудування — як іноземні (John Deere, New Holland, Case, Fendt, Claas та інші), так і вітчизняні (ХТЗ, Ельворті «Лозівські машини», Білоцерківмаз, тощо). Цьогоріч, за ініціативи Федерації роботодавців України, на виставці буде представлена мультибрендова експозиція вітчизняної комунальної техніки.

Міжнародну агропромислову виставку «AGROEXPO» вже прийнято розглядати не тільки як торговельний майданчик, а як комплексний  механізм, з яким пов’язано багато інших сфер економіки. Це єдиний в Україні агропромисловий форум, що надає унікальну можливість вітчизняним аграріям ознайомитись з максимально можливою номенклатурою техніки та обладнання для АПК на статичних експозиціях, відвідати експозицію племінних порід тварин та птиці (площа 2000 м²), побачити техніку в роботі – на демонстраційних показах, прийняти участь в тематичних семінарах та форумах, а також оновити свій технопарк зі значним дисконтом, а географічне розміщення виставки є найзручнішим для відвідувачів з усіх регіонів України, адже виставка розташована у самому центрі України.

Кожного дня на спеціалізованому полігоні площею 7 га з 12.00 до 14.00 будуть демонструватися сільськогосподарські агрегати в роботі, а саме більше 35 одиниць техніки від 17 вітчизняних та іноземних компаній.

Офіційне відкриття виставки відбудеться – 30 вересня об 12.00  (сцена «Покровського Ярмарку»), за участі керівників вищих органів виконавчої влади України та області, керівників профільних бізнес-асоціацій та організації роботодавців.

На виставці запланована широка  ділова програма —  ряд семінарів, конференцій, панельних дискусій: 30 вересня — Міжнародний семінар «Сучасні проблеми агропромислового комплексу області та перспективи розвитку в умовах зміни клімату» (11.30-14.20); 1 жовтня — Панельна дискусія «Перспективи розвитку сімейних фермерських господарств. Пілотне впровадження Державного аграрного реєстру» (11.00 – 13.30); 2 жовтня — галузева сесія «Цифрова трансформація: Бізнес. Влада. Суспільство» Муніципального інвестиційного форуму «TIME to INVEST» (10.00-13.00) та ін.

На AGROEXPO-2020 аграрії мають унікальну можливість купити сільгосптехніку за акційними цінами: у разі підписання договорів на купівлю техніки безпосередньо на виставці —  аграрій отримує знижку від 5%,  якщо техніку забирають з експозиції – 10%.

Окремою експозицією в рамках виставки проходить виставка «AUTOLAND», де будуть представлені легкові та вантажні автомобілі  світових брендів. Так в минулому році тут відбулися всеукраїнські прем’єри одразу 10 автомобільних новинок сезону.

З кожним роком на AGROEXPO зростає Всеукраїнський освітній ярмарок – цього року свої наукові потужності планують показати  31 ВНЗ з різних куточків України.

В рамках «АGROEXPO» традиційно проходить культурно-розважальний захід «Покровський ярмарок» —  з міні-експозиціями товарів декоративно-ужиткового мистецтва, частуванням, виступами творчих колективів та  вже традиційним конкурсом «Гарбуз-велетень». Минулого року вага гарбуза-рекордсмена склала – 76 кг. Нагадуємо, що переможець отримає  подарунок 32-дюймовий телевізор.

В рамках «Покровського Ярмарку»  цього року  відзначатимуть 175 років від дня народження видатного земляка-драматурга Івана Карпенка-Карого (Тобілевича), а персонаж однойменного твору — Мартина Боруля, вже другий рік поспіль є символом-брендом ярмарку. Саме він є носієм тієї неповторної самобутності центральної України.

Окремим блоком цього року пройде фестиваль вуличної їжі «Єлисавет Смак Fest», який триватиме всі чотири дні виставки та  дасть змогу кожному відвідувачу посмакувати різноманітними стравами кухонь народів світу.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы