Аграрії відмовляються від селітри

Новости Агротехнологии Аграрії відмовляються від селітри
селітри

Добавлено:


Ринок добрив зазнає змін. Наразі українські аграрії замість селітри надзвичайно активно цікавляться гранульованим карбамідом.

Про це розповів керівник проєкту ІА «Інфоіндустрія» Дмитро Гордійчук, передає кореспондент SEEDS.

«Не бачу перспективи серйозно ставити на селітру. Треба шукати альтернативи. У теплих країнах саме карбамід визнаний кращим азотним добривом. Наразі й українським аграріям дуже цікавий гранульований карбамід, його активно шукають. Слід орієнтуватися на те, що більш технологічні продукти будуть більш цікавими», — зазначає він.

Зміни спровокувала ціла низка причин, каже експерт, зокрема відсутність стабільності цін на добриво і постійних сезонних відвантажень та низький ступінь кредитування закупівель селітри в агросекторі.

«Розхитує «трон білої королеви» м’яка безморозна зима, нарощування виробництва альтернативних продуктів у регіоні Східної Європи, падіння цін на газ, геополітичні ризики. Низька ціна газу відкриває все більші можливості для карбаміду.

Селітра, яка пошкоджує крижану кірку, відходить у минуле. Увага аграріїв вже змістився у бік інших добрив. До аміачної селітри їх може повернути тільки широка програма розвитку», — вважає Дмитро Гордійчук.

Новости: Агротехнологии

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы