Аграрії ГК «Прометей» закінчили збирання ячменю

Новости Украина Аграрії ГК «Прометей» закінчили збирання ячменю

Добавлено:


Група Компаній «Прометей», чиї землі розташовані в Миколаївській області (Баштанський р-н), повідомила про завершення першого етапу жнив. Виробничий напрямок Групи станом на першу декаду липня закінчив збір ячменю із середньою врожайністю 6,6 т/га. Зазначається, що, незважаючи на високий температурний режим на початку червня, показник урожайності перевищив її прогнозний рівень.

У компанії кажуть, що ця збиральна стала безпрецедентною за всю історію існування Групи «Прометей», але сподіваються, що, незважаючи на бойові дії, завершать жнива у строк:

«Наші землі розташовуються у безпосередній близькості до лінії фронту і, наскільки напруженою буде ситуація найближчими днями, прогнозувати важко. Але ми плануємо вкластися у виробничий графік та завершити збирання ранніх зернових у оптимальні агротехнологічні строки. Намагаємося оптимізувати процес – після ячменю одразу приступили до пшениці, виконуючи одночасно основну обробку ґрунту під культури наступного року», — зазначає головний агроном виробничого підрозділу Групи «Прометей» Ілля Троїцький.

У найближчих планах виробничих підприємств:

  • завершення жнив на полях у Баштанському районі до 20 липня;
  • закінчення збору в господарствах, більш віддалених від лінії фронту, — у третій декаді липня.

Незважаючи на обстріл, збір відбувається легше, ніж до цього готувалася команда. Аграрії Групи виходять у поля, до яких є доступ, немає дефіциту ні в комбайнах, ні в будь-якій іншій с/г техніці.

Раніше ГК «Прометей» повідомляла про реалізацію масштабного інвестиційного проекту, в рамках якого має намір закупити 100 нових моделей вантажного автотранспорту та до кінця року довести цей показник до 150 одиниць. Наголошувалося, що зміцнення підрозділу «Прометей Авто» продиктовано зараз переорієнтацією логістичних потоків на альтернативні морські напрями.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы