40% зареєстрованих в Україні ветпрепаратів — антибіотики

Новости Украина 40% зареєстрованих в Україні ветпрепаратів — антибіотики
антибіотики

Добавлено:


Близько 40% усіх ветеринарних зареєстрованих в Україні препаратів є антибіотиками.


Про це заявив директор Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Дерджпродспоживслужби, Головний ветеринарний лікар України Борис Кобаль, говориться у повідомленні відомства.

Тому, на його думку, є потреба в аналізі доцільності їх використання.

«Законодавство європейських країн спрямоване на обмеження, а то й взагалі заборони використання певних антибіотиків. В Україні теж є потреба у напрацюванні таких законодавчих рамок», — вважає він.

Загалом, як зазначив Кобаль, у питанні боротьби з антибіотикорезистентністю Україна рухається правильним шляхом, а реалізація визначених урядом завдань допоможе досягти позитивних результатів.

У свою чергу національний координатор проекту ФАО Віталій Башинський, додав, що основними інструментами боротьби із використанням антимікробних засобів є біобезпека, особиста гігієна як людей так і тварин, вакцинація тварин та населення, здійснення активного державного нагляду в країні та галузеві стандарти серед промислових виробників продукції тваринництва.

«Використання та впровадження цих дієвих механізмів та активна робота зі споживачами продукції дозволить відмовитися від використання антибіотиків», — переконаний він.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы