Зернові технології 2022

Зернові технології 2022

12-та міжнародна виставка інноваційних рішень

15 17 февраля
Осталось дней: 31
Киев
Міжнародний виставковий центр, Броварской проспект, Київ, Украина
Агрокалендарь Украина Зернові технології 2022

О событии

Дванадцята міжнародна виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві «Зернові технології 2022»

15-17 лютого 2022

Місце проведення: Міжнародний Виставковий Центр (МВЦ), м.Київ, Броварський пр-т, 15

Організатор: ТОВ Київський міжнародний контрактовий ярмарок

 «Зернові технології» – міжнародна агропромислова виставка, яка посідає головне місце серед спеціалізованих виставкових заходів України та спрямована на просування інноваційних рішень на різних стадіях виробництва, зберігання, переробки та транспортування зернових, бобових, круп’яних та олійних культур.

Агропромислова виставка об’єднує провідних постачальників обладнання, дилерів та представників виробничого сектору як зернового ринку України, так і компанії міжнародного формату.

Значний досвід організаторів та сучасний виставковий комплекс створюють оптимальні можливості  для діалогу між виробниками технологічних рішень, фахівцями сільськогосподарських підприємств, керівниками господарств різних категорій та представниками влади. Це сприяє ефективному пошуку нових партнерів, обміну сучасним досвідом та просуванню світових трендів на ринку України.

Традиційно, на агропромисловій виставці «Зернові технології» буде широко представлене обладнання для зберігання та переробки зернових та олійних культур, виробництва комбікормів, обладнання для елеваторів та хлібоприймальних пунктів, мукомельної, круп’яної промисловості, насіннєвий матеріал, засоби захисту рослин, лабораторне та ваговимірювальне обладнання, техніка та технології для виробництва зернової продукції.

Ще однією перевагою виставки є насичена ділова програма, яка включає галузеві  форуми, конференції, семінари та майстер-класи.

Варто зазначити, що агровиставка «Зернові технології» проходить одночасно з міжнародними виставками «Фрукти. Овочі. Логістика» та Agro Animal Show. Аграрні виставки проходять під спільним брендом «АгроВесна».

Саме комплексний підхід до організації виставкових проектів дозволяє операторам вітчизняного ринку  знайти оптимальні рішення  для підвищення ефективності як вузькоспеціалізованого, так і диверсифікованого агробізнесу.

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у одинадцятій міжнародній виставціінноваційних рішень у зерновому господарстві «Зернові технології», яка відбудеться 15-17 лютого 2022 року у Міжнародному Виставковковому Центрі (МВЦ)

Принять участие в агрособытии

Если Вы планируете посетить агрособытие Зернові технології 2022, пожалуйста,
заполните форму ниже

Наш сайт является медиа-партнером данного мероприятия.
Ваши контактые данные не будут переданы третьим лицам

Тел./факс: +38 (044) 490 64 69
E-mail: agro@kmkya.kiev.ua

Міжнародний виставковий центр, Броварской проспект, Київ, Украина