VIII KIEV AGROCHEM FORUM 2020

VIII KIEV AGROCHEM FORUM 2020

VIІI Київський агрохімічний форум

21 февраля
Завершено
Киев
Киев, Украина
Агрокалендарь Украина VIII KIEV AGROCHEM FORUM 2020

О событии

Шановні друзі та колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь в «VIІI Київському агрохімічному форумі. Добрива, ЗЗР, Насіння», який відбудеться в Києві, 21 лютого 2020 року.


Організатором щорічного заходу являється ІА «Інфоіндустрія», Генеральним інформаційним партнером виступає журнал «Агроіндустрія», Головним медіа-партнером виступає аграрне інтернет-радіо AGRO.FM.

Партнери форуму: ТОВ «Агрохімічна Компанія  ГРОСДОРФ», ДП  «Науковий токсикологічний центр імені Л.І. Медведя МОЗ України», «Насіннєва асоціація України».

З детальною інформацією про агрохімічний форум можна ознайомитися на сайті https://euroagrochem.com/kiev-2020/

Тематика Агрохімічного форуму 2020 буде присвячена проблемам перспектив насіннєвого ринку в Україні, ефективності живлення і захисту рослин.

І. ЗЗР – виклики ринку.

У складі сесії – доповіді і круглий стіл, присвячені напрямкам розвитку ринку в 2020 році і в стратегічній перспективі, змінам в процесі реєстрації агрохімікатів та основним проблемними зонам у галузі ЗЗР. Круглий стіл викликає учасників з провідних компаній щодо обговорення одного із критичних питань галузі.

ІІ. Насіння – акцент на якість!

Фахівці галузі у доповідях всебічно висвітлять реалії насінництва в Україні, розглядаючи проблеми якості, обробки, стандартизації тощо.

ІІІ. Майбутнє добрив: інновації чи лайфхаки?

Аналіз тенденцій на ринку спеціальних добрив і біостимуляторів, роль мезо- і мікроелементів, вірне їх використання у сільгоспвиробництві, нагальні потреби у комплексах елементів живлення.

Також будуть розглянуті питання, загальні для кожної галузі – насіння, ЗЗР, добрив, інокулянтів, біостимуляторів, пов’язані з логістикою, комерціалізацією, маркетингом, сучасними інструментами просування й дистрибуції.

Учасники: профільні громадські організації, об’єднання, науковці, оператори ринків, виробники та споживачі, тощо.

VIІI Киевский агрохимический форум. Удобрения, СЗР, Семена

Принять участие в агрособытии

Если Вы планируете посетить агрособытие VIII KIEV AGROCHEM FORUM 2020, пожалуйста,
заполните форму ниже

Наш сайт является медиа-партнером данного мероприятия.
Ваши контактые данные не будут переданы третьим лицам

Infoindustria2014@ukr.net;
067-536-91-39

Киев, Украина