VII KIEV AGROCHEM FORUM 2019

VII KIEV AGROCHEM FORUM 2019

VIІ Київський агрохімічний форум

28 февраля 1 марта
Завершено
Киев
Киев, Украина
Агрокалендарь Украина VII KIEV AGROCHEM FORUM 2019

О событии

Шановні друзі та колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь в «VIІ Київському агрохімічному форумі. Добрива, ЗЗР, Насіння»,  який відбудеться в Києві, 28 лютого -1 березня 2019 року.


Формат заходу: перший день – пленарна частина з активним обговоренням, дискусіями та бізнес- зустрічами, другий день – бізнес-поїздка з оглядовою екскурсією на насіннєвий завод.

Організатором щорічного заходу являється ІА «Інфоіндустрія», Генеральним інформаційним партнером виступає журнал «Агроіндустрія», Головним медіа-партнером виступає аграрне інтернет-радіо AGRO.FM,

Партнери форуму – «Фітосанітарна асоціація України», «Насіннєва асоціація України», «Українська промислова асоціація захисту рослин».

З детальною інформацією про агрохімічний форум можна ознайомитися на сайті http://euroagrochem.com/kiev-2019/

Тематика Агрохімічного форуму 2019 буде присвячена проблемам і ефективності живлення і захисту рослин, розкриються питання стану та перспектив насіннєвого ринку в Україні та у світі.

Програма конференції складається з наступних сесій:

І. Панель регуляторної політики (модератор керівник проекту ІА «Інфоіндустрія» Д.В. Гордейчук).
Під час сесії буде розглянута існуюча нормативно-правова база та останні законодавчі ініціативи у сфері захисту рослин, насінництва та охороні прав на сорти рослин. Відповідність діючого українського законодавства вимогам ЄС.

ІІ. Спецдобрива не кількість, а якість (модератор Михайло Саницький, головний аналітик ІА «Інфоіндустрія»).
Аналіз тенденцій на українському ринку спеціальних добрив у 2018 році та прогноз подальшого розвитку. Проблеми якості. Ефективність використання.

ІІІ. Проблеми ринку ЗЗР в Україні (модератор Владислав Седик Президент Фітосанітарної асоціації України).
Аналіз тенденцій на українському та світовому ринку ЗЗР та прогноз подальшого розвитку. Перспективи вітчизняного виробництва. Проблеми якості. Логістичні аспекти. Товари – субститути.

  1. Стан та перспективи ринку насіння в Україні (модератор Сюзана Григоренко, виконавчий директор Насіннєвої асоціації України).

Аналіз тенденцій на українському та світовому ринку ЗЗР та прогноз подальшого розвитку. Контроль обігу ГМО-сортів в Україні. Сортові рослинні ресурси. Аспекти виплати роялті селекціонерам. Нюанси сертифікації.

Учасники: профільні громадські організації, об’єднання, науковці, оператори ринків, виробники та споживачі, тощо.

Запрошуємо взяти активну участь в заході, адже це відмінна можливість серед учасників аграрного ринку заявити про свою компанію, новинках агрохімії, інноваційних технологіях, а також знайти нові бізнес контакти.

VII KIEV AGROCHEM FORUM 2019

Принять участие в агрособытии

Если Вы планируете посетить агрособытие VII KIEV AGROCHEM FORUM 2019, пожалуйста,
заполните форму ниже

Наш сайт является медиа-партнером данного мероприятия.
Ваши контактые данные не будут переданы третьим лицам

Infoindustria2014@ukr.net; Infoindustria2015@ukr.net
Тел:067-536-91-39; 097-333-74-38

Киев, Украина