когда 6 декабря
где Киев
завершено
Агрокалендарь Украина Ведення агробізнесу в Україні 2017
Ведення агробізнесу в Україні 2017

Ведення агробізнесу в Україні 2017

IX международная

Тематика:

Агробізнес

Конференція має на меті підвести підсумки 2017 року для агробізнесу України та визначити тренди у широкому колі представників галузі. Вузькоспеціалізовані дискусії розгоратимуться за напрямками для глибшого аналізу критичних питань та якісного обміну досвідом між кращими спеціалістами.


Завдання конференції: об’єднати керівників і власників компаній, що працюють в аграрному секторі, для обговорення актуальних питань розвитку сектору, відкрито поговорити про труднощі, які виникають в процесі роботи, а також загальними зусиллями знайти способи їх подолання.


 

«Місія IХ Міжнародної конференції «Ведення агробізнесу в Україні» — об’єднати представників держави та бізнесу, щоб вирішити проблеми, поставити задачі та вивести формулу швидкого росту.

Після економічної кризи ситуація на ринку більш-менш стабільна, це добре, але зупинятися не можна. Настав час не тільки фантазувати про перспективи, а переходити до активних дій, які дадуть максимальний результат.

Передумова росту – співпраця держави та бізнесу. Тому готуйтеся до тісного спілкування представників обох сторін, тільки синергія дасть максимальний ефект росту. Нам потрібний продуктивний діалог для прийняття спільних рішень. Якщо ти маєш що сказати — приєднуйся!» — коментує подію Тарас Висоцький, генеральний директор асоціації «Український клуб аграрного бізнесу».


СЕРЕД ТЕМ ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ:

  • Агробізнес 2018: час для зростання
  • Умови ведення агробізнесу в Україні. Визначальні фактори та як на них впливати
  • Інвестиції в зростання та масштабування бізнесу
  • Sustainability: чи можливо в Україні досягнути рівня західних країн?
  • Нові експортні горизонти для України. Як забезпечити прорив?
  • Агромаркетинг та PR. Глобальні тренди

ЧОМУ ВАРТО ВІДВІДАТИ ПОДІЮ?

агробізнесу

Тел.: (044) 236 21 10, (044) 236 21 13
Е-mail: derdiichuk@ucab.ua