когда 910 сентября
где Киев
завершено
Агрокалендарь Украина UkrUP “Органік” VS “Класика”
UkrUP “Органік” VS “Класика”

UkrUP “Органік” VS “Класика”

нацiональний

Тематика:

овочiвництво

ТОВ «СП «УкрАП» запрошує всіх учасників плодоовочевого ринку на Третій часниковий форум UkrUP “Органік” VS “Класика”

Форум відбудеться 9-10 вересня у Києві на базі київського аграрного ВУЗу — Національний університет біоресурсів і природокористування за адресою: вул. Героїв Оборони, 15.
Часниковий ринок в Україні не розвинений і не стабільний. Однак це не означає що ми не повинні прагнути конкурувати на світовому ринку. У світі домінують усього дві країни Китай та Іспанія.

Китай це дешево. Іспанія це якість. Україна має потенціал зайняти середню нішу — гідне якість при більш низькій ніж у іспанців ціною. За рахунок більш низьких витрат при вирощуванні часнику.

Однак низькі витрати це не завжди низька собівартість — адже на собівартість безпосередньо впливає врожайність з гектара. А іспанці в цьому досягли більш значних показників (в середньому ніж українці). Однак навіть в Іспанії (не кажучи вже про Китай) абсолютно не розвинене вирощування часнику по еко стандарту. А попит на таку продукцію є. Ось по суті і шлях для українських виробників часнику — підвищувати врожайність по класичній системі вирощування (мета -12-14 тон з гектара) і освоювати вирощування часнику без застосування пестицидів.

У рамках дводенного заходу будуть розглянуті наступні питання:

Обговорення стану і перспектив галузі, успіхи у просуванні на міжнародні ринку та шляхи об’єднання зусиль виробників часнику для загальної вигоди через кооперативи. Окремо підніметься тема системи харчування і захисту часнику на основі агрохімічного аналізу грунту і рослин а також тема мікорізації як способу природної біостимуляції. В дискусія приймуть участь вчені провідних аграрних вузів країни і обговорять шляхи підвищення ефективності вирощування часнику, сортимент часнику, ризики вирощування. Не оминемо питання класичного вирощування часнику 9системи захисту) і окремо подивимося на систему вирощування еко- часнику. Обговоримо потенціал експорту органічної продукції з України та огляд трендів.

З усіх питань щодо участі зв’язуйтеся з оргкомітетом форуму: + 380 (50) 657 74 75 Ганна Морозова
ukrupmail@gmail.com, www.ukrup.com.ua

Телефон: + 380 (50) 657 74 75 Ганна Морозова
E-mail: ukrupmail@gmail.com