Український агропромисловий і продовольчий Форум

Український агропромисловий і продовольчий Форум

Агропромисловий і продовольчий Форум

31 мая
Завершено
Амстердам
Амстердам, Нидерланды
Агрокалендарь Нидерланды Український агропромисловий і продовольчий Форум

О выставке

«Застосування новітніх технологій і знань для просування вище у виробничо-збутовому ланцюжку агропродовольчої продукції»

31 травня 2018 р., Barbizon Palace Hotel, Амстердам

За офіційної підтримки Українського Посольства в Нідерландах та Українсько-нідерландської спільної ділової ради

Український агропромисловий і продовольчий Форум

Україна і Нідерланди тісно співпрацюють у сільськогосподарському секторі, про що свідчить рівень їх двосторонньої торгівлі. Нідерланди є другим у світі експортером сільськогосподарської продукції і технологій, і уряд оголосив агропродовольчий сектор одним із пріоритетів з особливим наголосом на інноваційних технологіях сталого розвитку.

У свою чергу, Україна є одним із світових лідерів у галузі сільськогосподарської продукції і провідним світовим експортером зерна, рослинних олій та насіння олійних культур, зокрема.  В 2017 р. український експорт сільгосппродукції до ЄС зріс на 18.4%, і Нідерланди були імпортером №1.

Очевидно, що цей взаємозв’язок має всі шанси для продовження розвитку і, дійсно, існують широкі можливості для збільшення співпраці в обміні технологіями та впровадженні передового досвіду.

Тому, продовжуючи розвивати успіх нашого Українського форуму агробізнесу, який пройшов у Києві у листопаді 2017-го, ми з задоволенням скликаємо Український Агропромисловий та Продовольчий Форум, за повної офіційної підтримки Посольства України в Нідерландах.

На Форумі ви почуєте та зустрінете:

  • Вищих українських та нідерландських державних посадовців, які відповідають за розвиток міжнародної торгівлі та співпраці в сільськогосподарському секторі;
  • Керівництво провідних агропромислових груп України (включно з вітчизняними й міжнародними інвесторами), які розкажуть про свої стратегії розвитку, інвестиційні програми та експортну діяльність;
  • Провідних нідерландських аграрних експертів, аналітиків і фінансистів, які поділяться своїми думками щодо подальшого зміцнення позиції України як глобального сільськогосподарського гравця.

Спеціальна знижка 15% за промо-кодом AONE15

Принять участие в агрособытии

Если Вы планируете посетить агрособытие Український агропромисловий і продовольчий Форум, пожалуйста,
заполните форму ниже

Наш сайт является медиа-партнером данного мероприятия.
Ваши контактые данные не будут переданы третьим лицам

+44 (0) 20 8979 6978
welcome@strategy-council.com

Амстердам, Нидерланды