когда 1415 декабря
где Львів
завершено
Агрокалендарь Украина Технології та інновації: ягідництво та переробка
Технології та інновації: ягідництво та переробка

Технології та інновації: ягідництво та переробка

Всеукраїнська науково-практична конференція

Тематика:

Успішне ягідництво, способи переробки ягід та експорт продукції

«Технології та інновації: ягідництво та переробка» — всеукраїнська науково-практична конференція для представників ягідної та переробної галузей відбудеться 14-15 грудня 2017 року у Львові.

Слідом за успішною конференцією «Технології та Інновації: від землі – до готового продукту», яка відбулася в червні в Вінниці, а також у відповідь на численні побажання учасників, заплановане проведення дводенної конференції для професіоналів і початківців ягідного бізнесу. Місцем проведення обрана Західна Україна – регіон, де успішно розвиваються і ягідництво, і переробка.

14 грудня у м. Львів відбудеться науково-практична конференція «Технології та інновації: ягідництво та переробка». Головні теми конференції — успішне ягідництво, способи переробки ягід та експорт продукції.

15 грудня відбудеться бізнес-тур у провідні ягідні та переробне підприємства західного регіону.

На думку експертів ягідного бізнесу, чотирма основними ягідними культурами в Україні є суниця садова, малина, чорна смородина та лохина. А за право замикати ТОП-5 сьогодні «борються» жимолость, червона смородина й ожина. Тематика конференції містить виступи науковців, експертів і практиків кожної з цих культур в контексті підсумків сезону 2017 року.

Головний Діловий Партнер заходу компанія «Долина Агро» — провідний виробник сажанців In vitro нової перспективної ягідної культури чорниці садової.

15 грудня відбудеться поїздка на господарство, де буде проведений мастер-клас по обрізці лохини, за участі іноземних експертів, а також відвідини лабораторії підприємства.

Технології та інновації

Львів, Україна, вул. Івана Пулюя, 36
Директор проекту: Надія Ящук, тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net
+38 096 994 38 77 - Вікторія Ковтунович;
+38 050 823 38 69 - Ольга Казазаєва;
+38 068 424 21 80 - Марина Радчик;
+38 063 056 47 88 - Надія Рачковська.