когда 25 29 сентября
завершено
Агрокалендарь Украина Таврійський ярмарок
Таврійський ярмарок

Таврійський ярмарок

XХ ювілейна виставка-ярмарка

Тематика:

Продукти харчування, промислові товари та ін.

25 по 29 вересня 2019 року на виставкових площах торгово-розважального центру «Оскар-Фреш» в місті Нова Каховка Херсонської області проходитиме найбільша виставка-ярмарок Півдня України. Даний захід стане одним з найбільш ефективних інструментів для демонстрації, презентації та просування кращих досягнень товаровиробників і підприємців України.


Тематичні розділи експозицій: продукти харчування, промислові товари, будівельна індустрія, автомобілі і техніка, агропромисловий комплекс, фінанси та інвестиції, туризм і спорт, народні майстри.

За попередніми заявками, експозиції ювілейного «Таврійського ярмарку» будуть представляти більше 220 учасників з 19 областей України (Херсонська, Миколаївська, Одеська, Харківська, Івано-Франківська, Київська, Житомирська, Дніпропетровська, Закарпатська, Запорізька, Полтавська, Вінницька, Тернопільська, Кіровоградська, Львівська, Хмельницька, Черкаська, Рівненська, Чернігівська), ведеться робота по запрошенню іноземних підприємств до відвідування та участі у виставковому заході.

Офіційний спонсор – торговий дім «Властелин»

Спонсори – Дім марочних коньяків «ТАВРІЯ», ВТК «ЛУКАС», ПП «Каховська фабрика вікон «БудМайстеР»

Детальна інформація на сайті: www.yarmarok.ks.ua

Таврійський ярмарок

+38 (050) 494-20-05, +38 (093) 849-89-99

Нова Каховка, Херсонская область, Украина