SUGAR WORLD 2019

SUGAR WORLD 2019

ІІІ МІЖНАРОДНИЙ КОНГРЕС

27 февраля
Завершено
Киев
Киев, Украина

О событии

Міжнародний Конгрес виробників та переробників цукрових буряків – це головний бізнес-майданчик на ринку цукру в Україні та Східній Європі. На захід щорічно збираються ключові гравці ринку для того, аби ознайомитися із ситуацією в секторі, новинками в світі технологій, відвідати лекції провідних експертів, визначити курс розвитку галузі на майбутнє.


27 лютого ІІІ Міжнародний конгрес Sugar World 2019 знову скликає виробників, переробників цукрових буряків, а також інших гравців ринку цукру України та Східної Європи в стінах ТРЦ “Термінал” з оновленою програмою. Цьогоріч фокус події буде зосереджено на технологічних аспектах ефективного вирощування цукрових буряків та сучасних тенденціях виробництва якісного цукру.

Аудиторія проекту – близько 500 учасників: власники, директори, головні агрономи агрохолдингів, середніх та малих господарств; керівники, топ-менеджмент, технологи та інженери цукрових заводів; представники міжнародних організацій, комерційних, трейдингових компаній, депутати, науковці та фахівці.

Sugar World 2019 – це:

  • єдиний захід для виробників та переробників цукрових буряків України;
  • обширна тематика. Панельні дискусії в двох секціях;
  • виступи провідних експертів міжнародного рівня;
  • виставкова зона для представлення комерційних компаній.

Sugar World 2019 поєднає дві окремі конференції, врахувавши інтереси всіх гостей. Менеджмент та технологи цукрових заводів зможуть відвідати у головній залі секцію “Технологія виробництва цукру”, на якій після огляду сучасних тенденцій ринку буде розглянуто питання підвищення якості виробленого цукру, сертифікації продукції, питання енергоефективності та диверсифікації виробництва.

Спеціально для керівників сільськогосподарських підприємств, агрономів та сировинних служб працюватиме секція “Технологія вирощування цукрових буряків”, на якій буде розглянуто питання боротьби зі шкідниками та хворобами цукрових буряків, живлення рослин, а також передові дослідження та інновації технології вирощування цукросировини.

Окрім експертних презентацій та аналітичних оглядів, на відвідувачів буде чекати обширна виставкова зона, де вони зможуть ознайомитись із проектами, продукцією та рішеннями провідних іноземних і вітчизняних компаній.

По завершенню конференцій на учасників чекає гала-вечеря, розіграші призів, а також спілкування у неформальній обстановці.

Не пропустіть єдиний в Україні ІІІ Міжнародний конгрес Sugar World 2019. Ми чекаємо на Вас!

SUGAR WORLD 2019

Загальна програма
9:00-10:00
Реєстрація учасників, ранкова кава
10:00-13:00
Секція 1. Аналітика та диверсифікація галузі, Зал №1
Секція 2. Технологія вирощування цукрових буряків, Зал №2
13:00-14:00
Перерва на каву
14:00-17:00
Продовження роботи конференції в секціях.
Секція 1. Технологія виробництва цукру, Зал №1
Секція 2. Технологія вирощування цукрових буряків, Зал №2
17:00
Завершення роботи в Секціях, Гала-вечеря

Принять участие в агрособытии

Если Вы планируете посетить агрособытие SUGAR WORLD 2019, пожалуйста,
заполните форму ниже

Наш сайт является медиа-партнером данного мероприятия.
Ваши контактые данные не будут переданы третьим лицам

+38 (067) 503-84-38

ach@dykun.com.ua

Киев, Украина