когда 9 октября
где Киев
завершено
Агрокалендарь Украина Прибуткове свинарство
Прибуткове свинарство

Прибуткове свинарство

XII Міжнародний конгрес

Тематика:

Галузь свинарства

Міжнародний Конгрес «Прибуткове свинарство» — це одна з найбільш масштабних подій у галузі свинарства не тільки в Україні, а і за її межами.

Традиційно це майданчик для відвертого обговорення найактуальніших проблем галузі, фахових презентацій від провідних українських та закордонних експертів та представлення практичного досвіду вітчизняних господарств.

Вже 12 років поспіль конгрес «Прибуткове свинарство» об’єднує понад 1000  управлінців та фахівців свинокомплексів, закордонних колег, представників посольств,  державних відомств та міжнародних інституцій.

У KievExpoPlaza (вул. Амстердамська 1, с. Березівка, Макарівський р-н, Київська обл.) для вас працюватимуть спеціалізована виставка обладнання та технологій, круглі столи та обговорення ключових аспектів щодо АЧС, держпідтримки, податкових нюансів, екологічних питань тощо.

Організатори події — Асоціація «Свинарі України», ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада» та агроконсалтингова компанія Dykun — запрошують долучитися до XІІ Міжнародного конгресу «Прибуткове свинарство»!

До зустрічі на події!

Телефон: +38 04744 36985
E-mail: info@dykun.com.ua