Прибуткове свинарство

Прибуткове свинарство

XII Міжнародний конгрес

9 октября
Завершено
Киев
Киев, Украина, 02000
Агрокалендарь Украина Прибуткове свинарство

О событии

Міжнародний Конгрес «Прибуткове свинарство» — це одна з найбільш масштабних подій у галузі свинарства не тільки в Україні, а і за її межами.

Традиційно це майданчик для відвертого обговорення найактуальніших проблем галузі, фахових презентацій від провідних українських та закордонних експертів та представлення практичного досвіду вітчизняних господарств.

Вже 12 років поспіль конгрес «Прибуткове свинарство» об’єднує понад 1000  управлінців та фахівців свинокомплексів, закордонних колег, представників посольств,  державних відомств та міжнародних інституцій.

У KievExpoPlaza (вул. Амстердамська 1, с. Березівка, Макарівський р-н, Київська обл.) для вас працюватимуть спеціалізована виставка обладнання та технологій, круглі столи та обговорення ключових аспектів щодо АЧС, держпідтримки, податкових нюансів, екологічних питань тощо.

Організатори події — Асоціація «Свинарі України», ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада» та агроконсалтингова компанія Dykun — запрошують долучитися до XІІ Міжнародного конгресу «Прибуткове свинарство»!

До зустрічі на події!

Принять участие в агрособытии

Если Вы планируете посетить агрособытие Прибуткове свинарство, пожалуйста,
заполните форму ниже

Наш сайт является медиа-партнером данного мероприятия.
Ваши контактые данные не будут переданы третьим лицам

Телефон: +38 04744 36985
E-mail: info@dykun.com.ua

Киев, Украина, 02000