когда 12 сентября
завершено
Агрокалендарь Украина Перший європейський день ферми
Перший європейський день ферми

Перший європейський день ферми

первый европейский

Тематика:

тваринництво

Вперше Вашій увазі пропонується офіційне відкриття та відвідування єдиного в Україні фідцентру з детальною екскурсією та вивченням алгоритму його роботи від вирощування до розвезення по господарствам.

Потужності кормового центру розраховані на забезпечення 10 000 корів на добу.

Також Ви матимете можливість відвідати дві молочнотоварні ферми регіонального підрозділу АСТАРТИ — ТОВ «Агрофірма ім. Довженко» — безприв’язне утримання, 1 000 дійних корів, середній надій 10 т/рік, доїльна зала AFIMILK.

Захід відвідають понад 300 гостей серед яких: власники, керівники та агрономи провідних молочнотоварних ферм України; визнані експерти галузі та незалежні консультанти; представники громадських об’єднань і комерційних компаній; влада та засоби масової інформації.

 

На базі агропромислового холдингу АСТАРТА, ТОВ «Агрофірма ім. Довженко»

Основна діяльність агропромхолдингу полягає у виробництві високоякісного цукру та супутньої продукції, молока і м’яса, вирощуванні буряку, зернових і олійних культур.

Одним із важливих сегментів бізнесу є тваринництво. АСТАРТА є одним з найбільших промислових виробників молока в Україні.

Земельний банк агропромхолдингу складає 250 тис. га

Загальне поголів’я складає близько 29 000 голів, з них дійного 15 600 на 65 господарствах. І це лише початок. АСТАРТА планує інвестувати в тваринництво та розвивати його.

Телефон: +38 (05352) 98193
Факс: +38 (05352) 98193
Е-mail: dovzhenka@astarta.ua