Ніші. Технології. Інвестиції

Ніші. Технології. Інвестиції

Міжнародна конференція

28 октября
Завершено
Киев
Киев, Украина
Агрокалендарь Украина Ніші. Технології. Інвестиції

О выставке

Вільна ніша – додаткові гроші: українських фермерів вчитимуть заробляти на нетиповій агропродукції


Враховуючи нинішнє становище та невпевненість, сільське господарство залишається тією галуззю, яка зберігає привабливість для  інвесторів, які прагнуть розширити свій бізнес та вирішити питання продовольчої безпеки. 28 жовтня, під час Міжнародної конференції: “Ніші. Технології. Інвестиції” з циклу “Збільшення прибутків в агробізнесі”.провідні експерти та аналітики агросектору розкажуть про перспективні ніші для розвитку агробізнесу в найближчі 5-10 років, та   дадуть відповіді на питання  в  яке крафтове виробництво доцільно інвестувати сьогодні, й які технології допоможуть зібрати максимальний врожай.

Організатор заходу: агромедіа-агенція Sapienza.media

Конференція відбудеться 28 жовтня в рамках виставки “ІНТЕРАГРО-2020” у Міжнародному Виставковому Центрі (МВЦ, Київ), зал №8, пав. 2, вхід 2-А, 2 поверх.

Захід відбудеться за підтримки Київського міжнародного контрактового ярмарку.

Спікерами  конференції виступають аналітики аграрного ринку, фахівці із агроінвестицій, професійні виробники та фермери, виробники та маркетологи нішевої продукції та сільськогосподарської техніки, експортери, представники профільного Міністерства, розробники фінансових інструментів та сервісів для агробізнесу.

Цільова аудиторія заходу:  агробізнесмени, фермери, інвестори, професіонали HoReCa, фахові ЗМІ, представники профільних асоціацій, агровиробники, які зацікавлені у розвитку нових ніш, агроінвестиціях, нових технологіях та послугах.

Вхід вільний, за умови попередньої реєстрації.

Не пропустіть можливість дізнатися про найбільш перспективні ніші, та отримати розгорнуту відповідь в яке  сучасне крафтове виробництво вигідно інвестувати сьогодні.

Принять участие в агрособытии

Если Вы планируете посетить агрособытие Ніші. Технології. Інвестиції, пожалуйста,
заполните форму ниже

Наш сайт является медиа-партнером данного мероприятия.
Ваши контактые данные не будут переданы третьим лицам

+38 093 968 31 24
pr.sapienzamedia@gmail.com

Киев, Украина