Насіння олійних культур

Насіння олійних культур

Всесвітній конгрес

6 7 ноября
Завершено
Львів
Львов, Львовская область, Украина
Агрокалендарь Украина Насіння олійних культур

О выставке

Всесвітній конгрес «Насіння олійних культур» — це конгрес, організований Тракийським університетом м. Едірне, Туреччина. Конгрес відбудеться 6-7 листопада 2019 року у Львові.


Цей конгрес є провідною міжнародною сферою, що об’єднує виробників, торгівлю, промисловість, технології та бізнес, орієнтованих на  насіння олійних культур. Програма включатиме пленарне засідання щодо виробництва насіння олійних культур, ринків, економіки, політики та положень, що регулюють торгівлю олією. Технічні сесії висвітлюватимуть запрошені та волонтерські усні презентації присвячені тематиці конгресу.

Цей конгрес буде зеленим конгресом, так як буде використано дуже мало паперу, з турботою про наше  середовище. Анотація книги буде опублікована в електронному  виді  на флеш-пам’яті, яка буде поширюватися під час конгресу.

Учасники матимуть широкі можливості для навчання, спілкування, обговорення  та зустрічі з виробниками, науковими колами, ознайомляться з промисловістю, а також матимуть нагоду обговорити сторони  маркетингата торгівлі  з учасниками конгресу.

Повні роботи будуть опубліковані в Книзі Конгреса або Міжнародних Індексованих Наукових Журналах враховуючи ваші побажання , якщо ви їх нам надішлете.

Учасники матимуть широкі можливості для навчання, відновлення, залучення та спілкування з колегами з академічних та промислових  кіл та зустрічі з учасниками.

Мова конгресу – АНГЛІЙСЬКА.

Теми Конгресу

 • Виробництво, вирощування, агрономія, біотехнологія тощо усіх олійних культур та насіння (соняшник, канола, арахіс, льон, кунжут, бавовняне насіння, кастор, пальма, оливка та інші)
 • Світова торгівля насінням олійних культур та олією
 • Хімія насіння олійних культур та олії
 • Промисловості та галузі олії
 • Олійні установки
 • Харчування і ліпіди
 • Обробка та промислове застосування
 • Продукти харчування та вироби
 • Методи і стандарти
  Насіння олійних культурВсесвітній конгрес

Принять участие в агрособытии

Если Вы планируете посетить агрособытие Насіння олійних культур, пожалуйста,
заполните форму ниже

Наш сайт является медиа-партнером данного мероприятия.
Ваши контактые данные не будут переданы третьим лицам

Ukraine, 79007, Lviv, Tyktora str., 6, ap. 2
+380 32 220 14 60

Львов, Львовская область, Украина