когда 1 июня
завершено
Агрокалендарь Украина Національний День Саду
Національний День Саду

Національний День Саду

IV Національний

Тематика:

садівництво

Вже традиційно IV Національний День Саду став майданчиком для спілкування та обміну досвідом представників усієї садівничої галузі, досвідчених експертів, науковців та практикуючих консультантів.

З гостями події вони поділяться економічними прогнозами, технічними та технологічними новинками. Цьогорічною особливістю стане виставка садової техніки в роботі та статиці, де будуть представлені як добре відомі бренди, так і новачки, що тільки розпочинають відкривати український ринок.

IV Національний День Саду — це визначна подія у галузі садівництва України, що згуртує разом понад 300 учасників, серед яких власники, керівники та агрономи передових садівничих підприємств, визнані експерти, представники громадських об’єднань, комерційних компаній, державних установ та ЗМІ.

Сьогодні корпорація «Агропродсервіс» — успішне агропідприємство, яке постійно розвивається. Основним видом діяльності компанії є рослинництво. Виробничі потужності підприємства займають 10 районів: 9 з яких знаходяться у Тернопільській, один в Івано-Франківській. Банк землі становить понад 40 тисяч гектарів.

Загалом, на території тернопільського підрозділу корпорації планують засадити плодовими деревами 2,5 тис. га. На сьогодні вже висаджено 4 тис. молодих дерев.

На даному етапі всі вирощені яблука реалізують через власну мережу магазинів. У найближчих планах реконструкція фруктосховища та оновлення технічного парку.

Телефон: +38 (067) 470 82 31
E-mail: ak@ukrainian-food.org