Національний День Ферми (м. Львів)

Національний День Ферми (м. Львів)

День фермы

3 июля
Завершено
Львов
Львовская область, Украина
Агрокалендарь Украина Національний День Ферми (м. Львів)

О событии

3 липня 2018 року на базі ТОВ «Молочні ріки» відбудеться унікальна подія в галузі тваринництва України — НАЦІОНАЛЬНИЙ ДЕНЬ ФЕРМИ, що присвячений детальному вивченню алгоритму заготівлі сінажу з поля до кормового столу.

Програма НАЦІОНАЛЬНОГО ДНЯ ФЕРМИ включає:

  1. Можливість ознайомлення із усіма блоками молочнотоварної ферми ТОВ «Молочні ріки»
  2. Демонстрацію в роботі кормозаготівельної техніки, знайомство із методикою правильної заготівлі сінажу
  3. Парад голштинських корів. Даний парад є підтвердженням нелегкої та тривалої роботи в генетиці стада, що дозволить Вам з іншого боку подивитися на тварину, на її велич і красу.
  4. Цікаві та актуальні виступи провідних експертів

Національний День Ферми (м. Львів)

Захід відвідають понад 350 гостей серед яких: власники, керівники, ветеринари та агрономи провідних молочнотоварних ферм України; визнані експерти галузі та незалежні консультанти; представники громадських об’єднань і комерційних компаній; влада та засоби масової інформації.

ТОВ «Молочні ріки» є відокремленим підрозділом групи компаній «Західний Буг» та є членом Асоціації виробників молока.  Наразі до товариства входять 3 ферми: дві в с. Пониковиця (Бродівський р-н) і одна в м. Сокаль.  Дане господарство є одним із великих виробників молока у Львівській області.

ТОВ «Молочні ріки» — яскравий приклад господарства, яке навчилося заготовляти корми та управляти годівлею, яке цілеспрямовано працює з окремими технологічними групами корів та стежить за вгодованістю.

5 причини, чому варто відвідати ТОВ «Молочні ріки»:

  1. Є одним із лідерів молочної галузі в Україні;
  2. Середній добовий надій на фермах у Пониковиці  26 і 27 кг, у Сокалі – 30 кг молока на дійну корову (річний надій більше 9 000 кг);
  3. Щодоби поставляють на переробку 20 тонн молока вищим сортом;
  4. Щомісяця молоко досліджується на жир, білок, лактозу, сечовину, КСК. На основі результатів приймаються рішення про годівлю і контроль маститів.
  5. Найближча інвестиція – реконструкція приміщень під безприв’язне утримання пізнього сухостою (родильне відділення) і новотільних корів

Запрошуємо Вас долучитися до проведення НАЦІОНАЛЬНОГО ДНЯ ФЕРМИ і разом впроваджувати нові прогресивні технології для підвищення ефективності українського молочного бізнесу!

Принять участие в агрособытии

Если Вы планируете посетить агрособытие Національний День Ферми (м. Львів), пожалуйста,
заполните форму ниже

Наш сайт является медиа-партнером данного мероприятия.
Ваши контактые данные не будут переданы третьим лицам

+38 0674702467

Львовская область, Украина