Логістика та склад 2019

Логістика та склад 2019

IV аграрна конференція

24 апреля
Завершено
Киев
Киев, Украина
Агрокалендарь Украина Логістика та склад 2019

О событии

Про конференцію:

Минулий рік для українських аграріїв став рекордним по виробництву зерна. Завдяки цьому Україна увійде до ТОП-5 експортерів зерна в світі за підсумками поточного сезону, за умов, що на заваді не стане всім відома проблема на ім’я Логістика. За попередніми прогнозами майбутній рік може стати не менш продуктивним, а отже і поточні транспортні проблеми стоятимуть перед експортерами не менш гостро.


Не зважаючи на те, що продукція АПК є чи не найголовнішим двигуном економіки в нашій державі, з року в рік ситуація з її транспортуванням лише погіршується. Чому саме так? Як подолати логістичний колапс та інфраструктурні негаразди варто вирішувати вже зараз, а не чекати старту нового сезону.

Попри зручне географічне становище, в Україні ще досить на низькому рівні в якості транспортних коридорів використовуються водні артерії. Нажаль, і в цьому питанні бізнесу без залучення держави не обійтися — потрібне поглиблення річок, низка дозвільних документи та правових рішень і багато чого іншого. Проблема потребує термінового вирішення, бо перерозподіл зернових потоків на річки зможе хоча б частково полегшити жорсткий пресинг, який зараз відчуває УЗ.

Гострим залишається питання закриття малоактивних залізничних станцій, маршрутизація відправок, тощо. Укрзалізниця останнім часом вишукує усілякі можливості для вирішення багаторічних проблем: застарілість вагонного парку, відсутність локомотивної тяги, але всі її кроки направлені в першу чергу на збільшення прибутковості власного бізнесу. Що робити аграріям і які компроміси буде знайдено поки питання відкрите.

Проблеми із вагонами, постійно зростаючи тарифи, простої, корупція — все це змушує аграріїв шукати нові шляхи для вирішення питань зберігання та логістики власної продукції. Згідно останніх статистичних даних у 2018 році кількість перевезеної агропродукції залізницею зменшилась на 6%, а річковим та автомобільним зросла на 3% кожним із видів відповідно.

Окремо стоїть критична ситуація із станом українських доріг та автоперевезеннями. Норми навантаження на автомобіль зменшено, і контроль ваги весь час посилюватиметься. Хто буде нести відповідальність за перевищення ваги, на кого покладатимуться штрафні санкції і що робити власнику зерна аби не втратити свою продукцію та вчасно виконати контракт — це ті аспекти на які ми спробуємо звернути вашу увагу.

24 квітня 2019 року Група компаній ПроАгро у місті Києві проведе IV Аграрну Конференцію «Логістика та склад 2019».

Під час конференції будуть підняті для обговорення наступні питання:

— Автомобільні перевезення, як альтернатива залізничним;

— Річкові перевезення: на ринку з являються нові гравці;

— Будівництво річкових терміналів;

— Стан реалізації транспортної стратегії України 2030;

— Мультимодальні перевезення;

— Яких змін зазнає інфраструктура після того, як Україна стане частиною міжнародного транспортного коридору;

— Термінали постійно вдосконалюються та будуються нові потужності, чи вистачить сховищ на новий урожай та приймання великих суден?

— Як перевірити стан та наявність зерна на елеваторі, знайти та не втратити своє?

— Як обрати надійний елеватор для свого зерна?

— Склади для зберігання олійних. Як витримати всі норми та не зіпсувати товар? Відповідальне зберігання;

— Експедирування вантажу від поля до порту. Нові можливості;

— Контейнерні перевезення — нові можливості;

— Як зменшити втрати при транспортуванні?

— Автоматизація транспортної логістики.

Принять участие в агрособытии

Если Вы планируете посетить агрособытие Логістика та склад 2019, пожалуйста,
заполните форму ниже

Наш сайт является медиа-партнером данного мероприятия.
Ваши контактые данные не будут переданы третьим лицам

тел./факс: (+38 044) 248-02-67, (+38 067) 243-38-03
e-mail: info@proagro.com.ua, event@proagro.com.ua
сайт події: http://www.proagro.com.ua/events/logistics2019/

Киев, Украина