когда 23 сентября
где Киев
завершено
Агрокалендарь Украина Ярмарок органічних продуктів
Ярмарок органічних продуктів

Ярмарок органічних продуктів

XI нацiональний

Тематика:

молочная и мясная продукция

09 вересня 2017 року у центрі Києва — на Контрактовій площі відбудеться Дев’ятий Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів

Організатор: Федерація органічного руху України

За підтримки:

  • Міністерства аграрної політики та продовольства України
  • Міністерства екології та природних ресурсів України
  • Київської міської державної адміністрації

Дата та час проведення: 23 вересня 2017 р., 09-00 – 19-00 год.

Федерація органічного руху України спільно з партнерами вчергове організовують цей Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів, який, враховуючи важливість розвитку безпечного, дружнього до людей та природи — органічного напрямку господарювання, щороку стає символічним місточком, який поєднує безпосереднього органічного виробника з потенційним споживачем.

Цього року виробники з усієї України запропонують увазі відвідувачів сертифіковані органічні овочі, фрукти, ягоди, молоко, молочні та м’ясні вироби, крупи, борошно, олії, мед, соки, напої, сиропи, повидло, хлібобулочні вироби тощо.

На гостей чекають дегустації органічних молочних та м’ясних продуктів і напоїв, конкурси, розіграш призів, можливість насолодитися чудовою музикою та піснями від відомих українських митців та творчих колективів.

Професійні кухарі порадують вас приготованими виключно з органічних інгредієнтів юшками, смаженими кабанчиками, ковбасками та іншими наїдками.

Зважаючи на актуальність та постійно зростаючу потребу українців у здорових, натуральних, безпечних, органічних, сертифікованих за міжнародними стандартами продуктах харчування, запрошуємо всіх бажаючих відвідати Дев’ятий Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів та на практиці перевірити смак та якість представлених товарів.

Завітайте на Ярмарок та насолоджуйтеся найкращими, справжніми сертифікованими українськими органічними продуктами!

Тел.: +38 (044) 425-55-25
Е-mail: uaf*organic.com.ua