когда 2829 апреля
где Львов
завершено
Агрокалендарь Украина Ягідництво та кооперація
Ягідництво та кооперація

Ягідництво та кооперація

I Міжнародномий форум

Тематика:

Ягідництво

Пропонуємо Вам взяти участь у I-му Міжнародному форумі «Ягідництво та кооперація», який відбудеться 28-29 квітня в рамках AGROPORT West Lviv 2017.

Подія відбуватиметься за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної адміністрації. Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Ковальова Олена Вікторівна особисто відкриє конференцію і розповість про плани Міністерства щодо розвитку ягідництва та кооперації в Україні.

Офіційним партнером Першого Міжнародного форуму «Ягідництво та кооперація» є група компаній T.B.Fruit. T.B.Fruit — це вертикально-інтегрована міжнародна група компаній із замкненим циклом виробництва (вирощування сировини — переробка-транспортування). До складу Групи входять власні садові угіддя, 8 заводів з переробки фруктів та овочів (Україна, Польща, Молдова), а також транспортно-логістичний та інжиніринговий бізнеси. Сьогодні T.B.Fruit – лідер українського ринку та провідний за потужністю виробник концентрованих соків в Європі.

Ця подія об’єднає понад 100 малих та середніх фермерів-ягідників, кооперативів, переробників та найкращих українських та європейських спеціалістів з вирощування ягід. Кожен з учасників Форуму забере з собою корисну та практичну інформацію, яка сприятиме розвитку ягідного бізнесу.

Перший день форуму, 28 квітня, присвячений трьом головним темам:

  • кращим європейським практикам з вирощування ягід;
  • збуту ягід як в Україні, так і на експорт;
  • тонкощам роботи кооперативів.

Другий день, 29 квітня, буде проходити в СОК «Агрофрут» с. Підгородищи, Перемишлянського р-ну Львівської області та буде присвяченим виключно технологічним питанням посадки і догляду за полуницею, малиною та ожиною.

 

Участь у форумі

Вартість участі в одному дні форуму до 20 квітня 2017 року – 300 грн. з людини, після 20 квітня – 350 грн. Для участі в двох днях форуму необхідно придбати два квітки та відзначити це в реєстраційній анкеті.

Для учасників бойових дій участь в заході безкоштовна. Для того, що зареєструватися, заповніть, будь-ласка, реєстраційну анкету та надіслати на нашу адресу info@ifnc.com.ua копію посвідчення. Після підтвердження реєстрації квиток буде надіслано на вашу електронну адресу.

Тел.: +38 044 561 61 62; +38 067 487 37 40; +38 050 383 07 15
E-mail: info@ifnc.com.ua