когда 25 27 сентября
где Киев
завершено
Агрокалендарь Украина «Індустрія пива, слабоалкогольних та безалкогольних напоїв 2018»
«Індустрія пива, слабоалкогольних та безалкогольних напоїв 2018»

«Індустрія пива, слабоалкогольних та безалкогольних напоїв 2018»

Міжнародна  спеціалізована виставка

Тематика:

Просування інноваційних рішень в галузі індустрії напоїв

Міжнародна  спеціалізована виставка «Індустрія пива, слабоалкогольних та безалкогольних напоїв» — єдина, потужна широкоформатна площадка для принципово нового спілкування, обміну досвідом, пропозицією різних послуг з вирішення тих чи інших «вузьких» питань та проблем у виробництві, в техніці та технології, просування інноваційних рішень тощо в галузі індустрії напоїв.

«Індустрія пива, слабоалкогольних та безалкогольних напоїв 2018»

У рамках виставки заплановано наступні заходи:

  • Проведення круглого столу: «Стан та тенденції розвитку техніки та технології напоїв в Україні та світі», який спрямований на обмін досвідом, отримання нової інформації та створення діалогу і співробітництва між вітчизняними і закордонними виробниками продукції, науковцями, освітянами та представниками бізнесу, споживачами продукції індустрії напоїв / від питної води, молочних продуктів, пива, вина, коньяку до рослинної олії тощо/. Ви можете прорекламувати свою продукцію, розробки, послуги і т.п..
  • Науково-практичний форум «Індустрія напоїв XXI століття» /, де заплановані цікаві доповіді вітчизняних та зарубіжних провідних вчених, фахівців, представників бізнесу на актуальні питання сьогодення з відвідуванням спеціалізованого харчового підприємства, створення діалогу тощо.
  • Семінари: «Вода у виробництві пива: основні вимоги до водо підготовки», «Пиво. Напої. — Сучасні технології та інноваційний продукт»

В рамках виставки:

  • «Фестиваль творців напоїв» — виставка-ярмарка знайомих та нових брендів.
  • Дегустаційний  конкурс крафтового пива
  • Конкурс «Найцікавіші розробки та інновації в техніці та технології напоїв»

Тел./Факс: +38 044 593-19-01