когда 2527 сентября
где Киев
Осталось дней 7
Агрокалендарь Украина «Індустрія пива, слабоалкогольних та безалкогольних напоїв 2018»
«Індустрія пива, слабоалкогольних та безалкогольних напоїв 2018»

«Індустрія пива, слабоалкогольних та безалкогольних напоїв 2018»

Міжнародна  спеціалізована виставка

Тематика:

Просування інноваційних рішень в галузі індустрії напоїв

Міжнародна  спеціалізована виставка «Індустрія пива, слабоалкогольних та безалкогольних напоїв» — єдина, потужна широкоформатна площадка для принципово нового спілкування, обміну досвідом, пропозицією різних послуг з вирішення тих чи інших «вузьких» питань та проблем у виробництві, в техніці та технології, просування інноваційних рішень тощо в галузі індустрії напоїв.

«Індустрія пива, слабоалкогольних та безалкогольних напоїв 2018»

У рамках виставки заплановано наступні заходи:

  • Проведення круглого столу: «Стан та тенденції розвитку техніки та технології напоїв в Україні та світі», який спрямований на обмін досвідом, отримання нової інформації та створення діалогу і співробітництва між вітчизняними і закордонними виробниками продукції, науковцями, освітянами та представниками бізнесу, споживачами продукції індустрії напоїв / від питної води, молочних продуктів, пива, вина, коньяку до рослинної олії тощо/. Ви можете прорекламувати свою продукцію, розробки, послуги і т.п..
  • Науково-практичний форум «Індустрія напоїв XXI століття» /, де заплановані цікаві доповіді вітчизняних та зарубіжних провідних вчених, фахівців, представників бізнесу на актуальні питання сьогодення з відвідуванням спеціалізованого харчового підприємства, створення діалогу тощо.
  • Семінари: «Вода у виробництві пива: основні вимоги до водо підготовки», «Пиво. Напої. — Сучасні технології та інноваційний продукт»

В рамках виставки:

  • «Фестиваль творців напоїв» — виставка-ярмарка знайомих та нових брендів.
  • Дегустаційний  конкурс крафтового пива
  • Конкурс «Найцікавіші розробки та інновації в техніці та технології напоїв»

Тел./Факс: +38 044 593-19-01