когда 12 сентября
завершено
Агрокалендарь Украина GrowUP – Запоріжжя
GrowUP – Запоріжжя

GrowUP – Запоріжжя

VI аграрний форум

Тематика:

Агросектор

Вже 6-ий рік поспіль  агрофірма «Валена» запрошує  у село Біленьке аграріїв на своєрідний форум під відкритим небом.


В цьому році 12 вересня 2019 року сюди запрошується представники компаній, що виробляють насіння вітчизняної та зарубіжної селекції, компаній з продажу сільськогосподарських машин та приладь, фірм з продажу хімічної продукції для сільгоспвиробників, керівники агрофірм Запорізької та Дніпропетровської областей аби познайомитися із досягненнями партнерів, та поділитися власними доробками.

Головна принада заходу – це демонстраційні поля з новими гібридами кукурудзи та соняшника. Тому після урочистого відкриття та знайомства учасники заходу  запрошуються  на «демополе», подивитися на власні очі чого вартий той чи інший гібрид, насіння якого пропонується для вирощування у жорстких природно-кліматичних умовах півдня України.

Директор з виробництва агрофірми «Валена» Козиряцький Володимир Іванович підкреслив необхідність такого демонстраційного поля, аби в умовах нашого мінливого та посушливого клімату місцевий виробник мав обрати найкращий сорт або гібрид сільгоспкультури який дасть максимальний врожай.

Переконливість такого вибору в тому, що цей  гібрид пройшов перевірку на демополі, у реальних природних умовах і показав гідний результат.

GrowUP – Запоріжжя