GrowUP – Запоріжжя

GrowUP – Запоріжжя

VI аграрний форум

12 сентября
Завершено
Украина
Біленьке, Запорожская область, Украина
Агрокалендарь Украина GrowUP – Запоріжжя

О выставке

Вже 6-ий рік поспіль  агрофірма «Валена» запрошує  у село Біленьке аграріїв на своєрідний форум під відкритим небом.


В цьому році 12 вересня 2019 року сюди запрошується представники компаній, що виробляють насіння вітчизняної та зарубіжної селекції, компаній з продажу сільськогосподарських машин та приладь, фірм з продажу хімічної продукції для сільгоспвиробників, керівники агрофірм Запорізької та Дніпропетровської областей аби познайомитися із досягненнями партнерів, та поділитися власними доробками.

Головна принада заходу – це демонстраційні поля з новими гібридами кукурудзи та соняшника. Тому після урочистого відкриття та знайомства учасники заходу  запрошуються  на «демополе», подивитися на власні очі чого вартий той чи інший гібрид, насіння якого пропонується для вирощування у жорстких природно-кліматичних умовах півдня України.

Директор з виробництва агрофірми «Валена» Козиряцький Володимир Іванович підкреслив необхідність такого демонстраційного поля, аби в умовах нашого мінливого та посушливого клімату місцевий виробник мав обрати найкращий сорт або гібрид сільгоспкультури який дасть максимальний врожай.

Переконливість такого вибору в тому, що цей  гібрид пройшов перевірку на демополі, у реальних природних умовах і показав гідний результат.

GrowUP – Запоріжжя

Принять участие в агрособытии

Если Вы планируете посетить агрособытие GrowUP – Запоріжжя, пожалуйста,
заполните форму ниже

Наш сайт является медиа-партнером данного мероприятия.
Ваши контактые данные не будут переданы третьим лицам

+380994679276

Біленьке, Запорожская область, Украина