Food Industry 4.0

Food Industry 4.0

Перша спеціалізована конференція

14 апреля
Завершено
Киев
Киев, Украина

О событии

14 квітня в Міжнародному виставковому центрі, що у Києві відбудеться перша спеціалізована конференція з технологій цифрової трансформації харчової промисловості «Food Industry 4.0». Захід відбудеться в рамках Міжнародного форуму харчової промисловості та упаковки (IFFIP).


Конференція Харчова промисловість 4.0 започатковує регулярну нетворкінг-платформу для налагодження діалогу фахівців переробної галузі та ІТ, обміну кращими практиками цифрової трансформації у харчовій промисловості, визначення головних викликів у секторі та можливих цифрових рішень для них.

Актуальність теми обумовлена потребою в підвищенні продуктивності виробництва продуктів харчування, ефективності їх контролю якості та безпеки для успішної конкуренції на міжнародних ринках.

Партнерство національної української та міжнародної асоціацій дозволяє забезпечити високоякісний контент, що базується на глибоких знаннях місцевих особливостей і передових міжнародних технологій.

В попередній програмі заходу доповіді та панельні дискусії на теми cтворення дорожньої карти цифрової трансформації харчової та переробної промисловості в, статус-кво диджиталізації харчової промисловості в ЄС на прикладі Німеччини, мегатренд «безпека продуктів харчування» у умовах нового цифрового середовища, актуальні виклики (карта потреб) харчової промисловості

Місце проведення: Міжнародний Виставковий Центр (МВЦ), м.Київ, Броварський пр-т, 15

Організатори конференції: DLG Ukraine, АППАУ, AgTech Ukraine

Більше інформації та реєстрація на http://dlg-foodindustry.com.ua

Food Industry 4.0

Довідково про організаторів:

— ТОВ «ДЛГ Україна» — підприємство DLG e.V. (з нім. — Німецьке сільськогосподарське товариство). Основні напрямки діяльності: моніторинг інформації, обмін досвідом і розповсюдження знань; тестування продуктів харчування, засобів виробництва, сільгосптехніки, кормів, добрив; організація міжнародних спеціалізованих виставок: AGRITECHNICA, EuroTier, Energy Decentral, PotatoEurope, DLG-Feldtage в Німеччині, Opolagra в Польщі, Agraria та AgriPlanta в Румунії тощо.

— АППАУ (Асоціація підприємств промислової автоматизації України) – представляє інтереси української спільноти промислової автоматизації — вендорів, інтеграторів АСУТП-ІТ, розробників, машинобудівників, ВУЗ-ів, замовників. В основі лежать принципи співробітництва (collaboration) і спільного вирішення спільних проблем, властивих багатьом прогресивним співтовариствам, в тому числі і в Україні.

— AgTech – Асоціація є платформою для зустрічі ІТ та Агро. Завданнями AgTech Ukraine є формування та розвиток ринку AgTech в Україні, створення платформи для обміну інформацією та взаємодії між ІТ та агро сектором, інформування аграріїв про можливості існуючих та нових технологій для сільського господарства і результати їх взаємовигідного використання у інтегрованій структурі.

Принять участие в агрособытии

Если Вы планируете посетить агрособытие Food Industry 4.0, пожалуйста,
заполните форму ниже

Наш сайт является медиа-партнером данного мероприятия.
Ваши контактые данные не будут переданы третьим лицам

Анастасія Іващук, тел. 050 011 92 59 65,
е-mail: a.ivashchuk@dlg.org

Киев, Украина