Фермер 2022

Фермер 2022

21 міжрегіональна спеціалізована с\х виставка

2 4 марта
Осталось дней: 40
Херсон
Киноконцертный зал Юбилейный, улица Перекопская, Херсон, Херсонская область, Украина

О событии

З 2 по 4 березня 2022 року відбудеться 21 міжрегіональна спеціалізована сільськогосподарська виставка «Південна Агропромислова виставка «Фермер 2022». Захід пройде у ККЗ Ювілейний, м. Херсон. Організатор виставки – Херсонська обласна державна адміністрація та Херсонський виставковий центр «Експо-Центр».

Якщо вас цікавлять сучасні досягнення у сфері насінництва, рослинництва та селекції, завітайте на експозиції наших учасників. До вашої уваги також будуть представлені добрива та засоби захисту рослин, сільськогосподарська техніка та запчастини до неї. Учасники познайомлять гостей зі своїми пропозиціями щодо послуг з транспортування, зберігання та упаковки продукції сільського господарства.

Зараз дуже важливо не тільки виростити, а й зберегти та переробити врожай. Особливо це стосується плодоовочевої продукції, за виробництвом якої Херсонська область займає лідируючі позиції в Україні. Тому з метою пошуку ефективних каналів переробки та реалізації сільськогосподарської продукції, збільшення прибутковості підприємств, встановлення бізнес-контактів та для ознайомлення з інноваціями в рамках виставки відбудуться супутні заходи (конференції, семінари, презентації) за участю Департаменту агропромислового розвитку Херсонської ОДА та фірм-учасників.

Експозиція виставки буде розташована як у середині залу, так і на відкритій площі ККЗ «Ювілейний».

Принять участие в агрособытии

Если Вы планируете посетить агрособытие Фермер 2022, пожалуйста,
заполните форму ниже

Наш сайт является медиа-партнером данного мероприятия.
Ваши контактые данные не будут переданы третьим лицам

+38 (095) 287-91-88

Киноконцертный зал Юбилейный, улица Перекопская, Херсон, Херсонская область, Украина