Ефективні інструменти маркетингу в тваринництві в умовах перенасичення ринку товарами та інформацією

Ефективні інструменти маркетингу в тваринництві в умовах перенасичення ринку товарами та інформацією

Семинар

7 апреля
Завершено
Киев
Киев, Украина
Агрокалендарь Украина Ефективні інструменти маркетингу в тваринництві в умовах перенасичення ринку товарами та інформацією

О событии

Особливості сучасного маркетингу в тому, що він дуже швидко змінюється. Це відбувається по ряду причин. В першу чергу, через появу великої кількості каналів комунікацій з клієнтом, через що цільова аудиторія дуже сильно сегментується і вимагає індивідуального підходу.


По-друге, ринок наразі переповнений однотипними товарами, з приблизно однаковими споживчими характеристиками і цінами.

По-третє, надлишок інформації знижує рівень сприйняття рекламних посилів і в переважній більшості випадків вони проходять повз цільову аудиторію, не викликаючи ніяких запланованих ефектів.

В результаті цього результативність більшості рекламних кампанії стає практично нульовою. Погана рекламна кампанія — це набагато гірше, ніж взагалі ніяка.

Якщо при проведенні рекламної кампанії поставлені завдання не досягаються, то значить що кошти були витрачені даремно. В таких випадках всі скаржаться на нестачу коштів для ефективної роботи.

Але, як показує аналіз невдалих рекламних кампаній, основна проблема неефективного маркетингу не в недостатності коштів, а в нерозумінні застосування сучасних маркетингових інструментів.

Огляд сучасних інструментів маркетингу, критерії вибору та оцінка їх ефективності в умовах перенасиченого ринку і буде розглядатися на даному семінарі.

Дата проведення: 07 квітня 2020 року

Місце проведення: м. Київ, вул. вул. Володимирська, 55

Організатор семінару:  Ютуб-канал: Тваринництво: Технології та Ветеринарія”

Принять участие в агрособытии

Если Вы планируете посетить агрособытие Ефективні інструменти маркетингу в тваринництві в умовах перенасичення ринку товарами та інформацією, пожалуйста,
заполните форму ниже

Наш сайт является медиа-партнером данного мероприятия.
Ваши контактые данные не будут переданы третьим лицам

+38 067 450 98 12; +38 095 39 970 39; Олена

Киев, Украина