День поля та саду

День поля та саду

День поля и сада

14 июня
Завершено
Бучач
Бучач, Тернопольская область, Украина
Агрокалендарь Украина День поля та саду

О выставке

Керівництво та колектив ТзОВ “Бучачагрохлібпром” щиро запрошує колег, партнерів та друзів на День поля та саду, який відбудеться 14 червня 2019.


Компанія ТзОВ «Бучачагрохлібпром», досвідчений та надійний партнер сільгоспвиробника у забезпеченні стабільних врожаїв, була заснована у 2004 р. За цей період, завдяки висококваліфікованим спеціалістам, використовуючи новітні технології, постійно удосконалюючи якість продукції, займає одне з ведучих місць серед виробників насіння, реалізуючи кращі продукти на насінневому ринку, маючи в своєму розпорядженні потужну матеріально-технічну базу, сучасний машино-тракторний парк, грунтооброблювальну, посівну, зернозбиральну техніку.

День поля та саду

Мета роботи ТзОВ “Бучачагрохлібпром” – вести таку діяльність, яка забезпечує поєднання новітніх агропромислових технологій, сучасного менеджменту з віковим досвідом та мудрістю хліборобів, шанобливим ставленням до землі та селянської праці. Давній досвід праці на родючій землі поєднується з новітньою думкою, вірою та турботою про добробут людей та суспільне благо.

На сьогоднішній день компанія орендує близько 25 тисяч гектарів землі, що розміщені одним масивом у трьох районах Тернопільської області, на яких займається вирощуванням зернових, олійних і технічних культур, сорти яких занесені до Державного реєстру сортів сільськогосподарських культур.

Важливою складовою підприємства є високопрофесійна управлінська команда, орієнтована на динамічний розвиток бізнесу. Управлінці підприємства забезпечують централізоване стратегічне планування, координування діяльності різних структурних одиниць, ефективну логістику та збутову політику.

Кроме того, на опытно-демонстрационных полях хозяйства участники Дня поля ознакомятся с новыми сортами пшеницы, ячменя, рапса и других культур. Здесь же можно будет получить исчерпывающие консультации от селекционеров и представителей фирм-производителей по нюансов их выращивания. А еще, уже традиционно, гостям праздника покажут сад предприятия, расскажут о применении новейших европейских технологий в садоводстве и продемонстрируют грандиозные масштабы сада, который давно уже стал гордостью не только хозяйства, но и Тернопольщины.

Принять участие в агрособытии

Если Вы планируете посетить агрособытие День поля та саду, пожалуйста,
заполните форму ниже

Наш сайт является медиа-партнером данного мероприятия.
Ваши контактые данные не будут переданы третьим лицам

ТОВ Бучачагрохлібпром Шеліхевич Богдан

097) 159-31-17
(067) 654-76-93

Бучач, Тернопольская область, Украина