ДЕНЬ ПОЛЯ LOZOVA MACHINERY-2021

ДЕНЬ ПОЛЯ LOZOVA MACHINERY-2021

ДЕНЬ ПОЛЯ

5 августа
Завершено
Близнюковский район
Близнюковский район, Харьковская область, Украина
Агрокалендарь Украина ДЕНЬ ПОЛЯ LOZOVA MACHINERY-2021

О выставке

LOZOVA MACHINERY раді повідомити своїм клієнтам і партнерам про проведення щорічного фірмової агроподії — ДНЯ ПОЛЯ LOZOVA MACHINERY, що відбудеться 5 серпня в Близнюківському районі Харківської області на базі ТОВ «Європейський фонд розвитку».

Ось уже кілька років захід користується великою популярністю серед аграріїв. Це відмінна можливість познайомитися з продуктовою лінійкою і новітніми розробками LOZOVA MACHINERY, побачити знаряддя в дії, отримати консультацію фахівців компанії, дізнатися про унікальні можливості агрегатів та способи підвищення ефективності техніки, а також прекрасно провести час.

Наймасштабніший в південно-східній Україні День поля пройде в форматі польових демонстрацій, які будуть супроводжуватися коментарями фахівців про оригінальні переваги і модифікаціях техніки. Крім того, будуть представлені стаціонарні експозиції знарядь.

Цього року у фокусі прем’єри — унікальні новинки LOZOVA MACHINERY: агрегат інжекторного внесення рідких добрив SOVEREIGN, оборотний плуг IMPERIAL 7 + 1 і легка зубовая борона LIRA XS-9.

В рамках заходу LOZOVA MACHINERY також покажуть безліч грунтообробних агрегатів, серед яких дискові борони DUCAT, важка дискова борона DUCAT GOLD, глибокорозпушувач FRANK. Гості побачать важку зубову борону LIRA XL, шлейфову борону LARI і ротаційну борону DINAR. А серія культиваторів буде презентована польовим культиватором FLORIN і просапним знаряддям SANTIM.

І звичайно ж демонструються тракторний багатофункціональний напівпричіп-перевантажувач KELT XXL, самоскидний напівпричіп ALBION XL і причіпний обприскувач SPRAYMARC.

Весь модельний ряд техніки LOZOVA MACHINERY відрізняють численні оновлення та удосконалення.

Програма ДНЯ ПОЛЯ LOZOVA MACHINERY також передбачає розважальну частину! Кульмінацією свята буде розіграш цінних подарунків від організаторів.

Будемо раді бачити Вас!

Зареєструватися (щоб потім не витрачати час на самому заході) можна

на сайті https://lozovamachinery.com/events/den-polya-2021/register.php

та через google-форму https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfstZBsx2Ob3BVFEaQ2gJuOx9J_YD6BQMmaGoukb3yL3-_XGg/viewform

Принять участие в агрособытии

Если Вы планируете посетить агрособытие ДЕНЬ ПОЛЯ LOZOVA MACHINERY-2021, пожалуйста,
заполните форму ниже

Наш сайт является медиа-партнером данного мероприятия.
Ваши контактые данные не будут переданы третьим лицам

+38 050-302-80-73 (Ольга Бабкова)
(или заполните форму обратной связи или напишите письмо на адрес babkova@lozovamachinery.com)

Близнюковский район, Харьковская область, Украина