когда 1415 сентября
завершено
Агрокалендарь Украина День поля «АДНЦ»
День поля «АДНЦ»

День поля «АДНЦ»

національний

Тематика:

сільгосптехніка

Проект АДНЦ та економічні партнери сердечно запрошують на День поля АДНЦ, що відбуватиметься 14 та 5 вересня 2017 року у смт Дослідницьке (Київська область).

На дослідних полях економічні партнери представлятимуть сучасну та інноваційну продукцію.

Відвідувачам буде представлено наступні технічні демонстрації:

  • обробіток ґрунту по стерні, де такі фірми як CLAAS, CASEIH, HORSCH та LEMKENдемонструватимуть та презентуватимуть свої сучасні технічні можливості
  • спеціальна смуга перешкод для обприскувачів, яка покаже поведінку машин в спеціальних умовах та коливання штанги залежності від швидкості (HORSCH, CASEIH, LEMKEN)
  • техніка для збирання та перевантажування цукрових буряків в польових умовах (HOLMER)
  • сучасні розкидачі міндобрив у роботі від фірмиRAUCH
  • виробники посівного матеріалу (LIMAGRAIN, STRUBE, NPZ, MAISDNEPROPETROVSKтаSOJEWYIWIK), а також виробники ЗЗР (STEFES) презентують рослинницькі досліди по таких культурах як соя, кукурудза, ріпак та соняшник
  • робота комбайнів та презентація врожайності по дослідних культурах та оцінка результатів (CLAAS та CASEIH).

Разом з економічними партнерами будуть представлятися також чисельні фірми, які працюють в галузі сільського господарства.

День поля відбудеться у четвер, 14 вересня, з 9:00 до 17:00 години, на дослідному полі АДНЦ. Протягом заходу можна буде провести велику кількість фахових зустрічей, тому економічні партнери АДНЦ також запрошують усіх на спілний обід.

15 вересня відбудеться захід, який минулого року дуже добре себе зарекомендував і має назву «Університет на полі», де студенти з усієї України мають можливість побачити на практиці сучасну техніку та інноваційні технології, а також отримати компетентну фахову інформацію від виробників.

Телефон: +38 (097) 81 28 356
E-mail: info@adfz-ukraine.de