БИТВА АГРОТИТАНІВ

БИТВА АГРОТИТАНІВ

VI виставка-демонстрація техніки в польових умовах

4 5 сентября
Завершено
Киев
Киев, Украина
Агрокалендарь Украина БИТВА АГРОТИТАНІВ

О событии

4-5 вересня 2018 року на Вас чекає наймасштабніша в Україні виставка-демонстрація сільгосптехніки у відкритому полі – VI Битва Агротитанів! 

Ювілейна Битва Агротитанів-2017 вразила людей обсягами. Адже минулого року подію відвідали 1803 відвідувача, серед яких 1041 представник із 495 аграрних підприємств (що на 176 господарств більше, ніж у 2016 році). Загальний земельний фонд підприємств-учасників склав близько 4 млн га.
На «Битві Агротитанів» було представлено 126 одиниць техніки в дії та 350 одиниць в статиці загалом від 65 компаній-партнерів.

Не припиняючи традицію минулих років, компанія DYKUN, за підтримки асоціації ВАР, а також незмінних партнерів – групи компаній «ТАК» — проведе VI щорічну Битву Агротитанів. Організатори події обіцяють втримати планку і статус найбільшої виставки-демонстрації сільгосптехніки в Україні і очікують більш ніж 3500 учасників у 2018 році, 70% з яких – представники аграрних підприємств. Окрім постійних партнерів – флагманів у виробництві сільгосппродукції, планується залучення нових вітчизняних та закордонних комерційних компаній.

БИТВА АГРОТИТАНІВ

VI Битва Агротитанів – це:

  • найбільший в Україні практичний показ техніки в польових умовах
  • близько 6000 учасників за 5 років
  • презентація нових технічних досягнень для підвищення рентабельності виробництва
  • масштабні польові випробування тракторів, комбайнів, обприскувачів та іншої техніки
  • демонстрація високоврожайних гібридів кукурудзи та соняшнику
  • тест-драйви автомобілів

На VI Битві Агротитанів Ви побачите ще більше техніки сільськогосподарського призначення від провідних компаній, які продемонструють, як перевірені роками моделі, так і новинки, які тільки впроваджуються у виробництво. Агрохімічні і насіннєві партнери пояснять, чому саме їх продукція варта уваги та довіри. Також Ви зможете побачити і оцінити технології точного землеробства. І, звісно, родзинка заходу – авто тест-драйв автомобілів, які доведуть свою надійність навіть у екстремальних польових умовах.

Чекаємо Вас на VI Битві Агротитанів!

Принять участие в агрособытии

Если Вы планируете посетить агрособытие БИТВА АГРОТИТАНІВ, пожалуйста,
заполните форму ниже

Наш сайт является медиа-партнером данного мероприятия.
Ваши контактые данные не будут переданы третьим лицам

+38 067 470 55 63

Киев, Украина