когда 28 февраля2 марта
где Львов
завершено
Агрокалендарь Украина АгроТехніка-2018
АгроТехніка-2018

АгроТехніка-2018

XI спеціалізована виставка

Тематика:

Сільгосптехніка, обладнання, запчастини, сервіс

Компанія «ЕКСПОЛЬВІВ» запрошує взяти участь у XI спеціалізованій виставці «АгроТехніка-2018», що є єдиною виставкою такої тематики у західному регіоні України і відбуватиметься у Львові 28 лютого – 2 березня 2018 р., у приміщенні «Арена Львів», вул. Стрийська,199.

Основна мета проведення весняної виставки – надання можливості місцевим сільгоспвиробникам, фермерам вибрати та придбати техніку, запчастини та комплектуючі на початку посівної кампанії. Агровиставка у Львові допоможе керівникам сільгосппідприємств та фермерських господарств розібратись в різноманітті сільгосптехніки, наочно оцінити пропозиції, проаналізувати можливості, співвідношення якості і ціни.

Тематичні розділи виставки:

  1. СІЛЬГОСПТЕХНІКА, обладнання, комплектуючі, запчастини, сервіс
  2. ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ТВАРИННИЦТВА та переробки біомаси
  3. ЗАСОБИ ЗАХИСТУ РОСЛИН, ДОБРИВА, НАСІННЯ
  4. СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ПРОЕКТИ У СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ.

Учасники виставки – виробники та продавці  сільгосптехніки, обладнання, запчастин, засобів захисту, добрива та насіння з різних областей України.

Відвідувачі виставки – фермери, керівники сільгосппідприємств, агрофірм, агромагазинів, західного регіону України.

В рамках виставки будуть проводитися супутні заходи (конференції, семінари, круглі столи, презентації) за участю Департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА та учасників виставки.

«Арена Львів» – найсучасніший та один з найновіших у Європі стадіонів. Комфортна та прекрасна спортивна споруда з розвиненою інфраструктурою збудована спеціально до чемпіонату Євро-2012. Як приміщення, так і навколишня територія стадіону володіють надзвичайно великим потенціалом для проведення цієї виставки, а величезні паркувальні площі навколо стадіону здатні розмістити масшабну зовнішню експозицію с/г техніки.


Увага! Формується програма роботи супутніх заходів під час роботи виставки. Просимо зголошуватися з темами семінарів та презентацій!

ТОВ «Експольвів», (032) 244-18-88 (багатоканальний).