когда 13 марта
где Львов
завершено
Агрокалендарь Украина АгроТехніка-2017
АгроТехніка-2017

АгроТехніка-2017

X спеціалізована виставка

Тематика:

надання можливості місцевим сільгоспвиробникам, фермерам вибрати та придбати техніку

Компанія «ЕКСПОЛЬВІВ» запрошує взяти участь у ювілейній X спеціалізованій виставці «АгроТехніка-2017», що є єдиною виставкою такої тематики у західному регіоні України і відбуватиметься у Львові 1–3 березня 2017 р., у приміщенні «Арена Львів», вул. Стрийська,199.

«Арена Львів» – найсучасніший та один з найновіших у Європі стадіонів. Комфортна та прекрасна спортивна споруда з розвиненою інфраструктурою збудована спеціально до чемпіонату Євро-2012. Як приміщення, так і навколишня територія стадіону володіють надзвичайно великим потенціалом для проведення цієї виставки, а величезні паркувальні площі навколо стадіону здатні розмістити масшабну зовнішню експозицію с/г техніки.
Основна мета проведення весняної виставки – надання можливості місцевим сільгоспвиробникам, фермерам вибрати та придбати техніку, запчастини та комплектуючі на початку посівної кампанії. Агровиставка у Львові допоможе керівникам сільгосппідприємств та фермерських господарств розібратись в різноманітті сільгосптехніки, наочно оцінити пропозиції, проаналізувати можливості, співвідношення якості і ціни.

Тематичні розділи виставки:
СІЛЬГОСПТЕХНІКА, обладнання, комплектуючі, запчастини, сервіс
ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ТВАРИННИЦТВА та переробки біомаси
ЗАСОБИ ЗАХИСТУ РОСЛИН, ДОБРИВА, НАСІННЯ
СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ПРОЕКТИ У СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ.

Учасники виставки – виробники та продавці  сільгосптехніки, обладнання, запчастин,
засобів захисту, добрива та  насіння з різних  областей України.

Відвідувачі виставки – фермери, керівники сільгосппідприємств, агрофірм, агромагазинів, дачники, городники західного регіону України.

 

В рамках виставки будуть проводитися супутні заходи (конференції, семінари, круглі столи, презентації) за участю Департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА та учасників виставки.

Увага! Формується програма роботи супутніх заходів під час роботи виставки.
Просимо зголошуватися з темами семінарів та презентацій до 1 лютого 2017 року!

+38 032 244-18-88,
моб. +38 067 672-55-72