AGROSHOWUkraine 2019

AGROSHOWUkraine 2019

III міжнародна агро-виставка

16 19 мая
Завершено
Черкаси
Черкаси, Черкасская область, Украина

О событии

III міжнародна агро-виставка AGROSHOWUkraine буде проходити з 16 по 19 травня 2019 року на території КП «Черкаський аеропорт» (м. Черкаси, вул. Смілянська, 168). AGROSHOWUkraine – одна з найбільших агро-виставок в Україні, що відбувається в унікальному форматі експо-фест. Він поєднує в собі виставкову, освітню та розважальну платформи.


Щорічно, захід відвідують більше 8000 осіб, серед яких керівники та працівники фермерських господарств, агрохолдингів, малі та середні фермери. На виставку приїжджають гості переважно з Черкаської, Кіровоградської, Полтавської, Вінницької, Житомирської, Дніпропетровської, Миколаївської та інших областей.

Щорічно на виставці AGROSHOW Ukraine у роботі на полі демонструється сільськогосподарська техніка, і цей рік не стане винятком. Щодня на виставці на спеціальному полігоні проходитимуть польові демонстрації техніки. У роботі будуть показані зразки відомих іноземних та вітчизняних брендів.

У програмі:

  • Урочисте відкриття виставки, розіграш цінних призів від учасників, виступ почесних гостей, відомих гуртів
  • Агро-карнавал
  • Виставковий форум присвячений розвитку потенціалу Черкаської області в агро-сфері, інноваціям в сільському господарстві
  • Гала-вечір та нагородження агро-виробників Черкаської області

На відвідувачів чекають розважальні заходи від учасників та організаторів: шоу-мийка тракторів, забіги поросят, парад техніки, танці дівчат та багато іншого, що залишиться в пам’яті надовго.

Учасники та партнери заходу зможуть взяти участь у гала-вечорі, де з’явиться можливість відпочити після насиченого дня та зав’язати корисні контакти в неформальній обстановці. У рамках заходу вони будуть нагородженні організаторами AGROSHOW Ukraine 2019 та партнерами експо-фесту у різних номінаціях.

Запрошуємо всіх на AGROSHOW Ukraine 2019!

Принять участие в агрособытии

Если Вы планируете посетить агрособытие AGROSHOWUkraine 2019, пожалуйста,
заполните форму ниже

Наш сайт является медиа-партнером данного мероприятия.
Ваши контактые данные не будут переданы третьим лицам

+38 (068)485 83 86
+38 (0472) 500 065
agroshow.ua@gmail.com

Черкаси, Черкасская область, Украина