Агропром-2021

Агропром-2021

20-а Ювілейна Національна виставка агротехнологій

24 26 февраля
Завершено
Днепр
Днепр, Днепропетровская область, Украина

О событии

Підготовка до 20-ої Ювілейної Національної виставки агротехнологій «Агропром-2021» розпочата!

У Дніпрі активно розпочалася підготовка до однієї з найефективніших аграрних подій України – 20-ої Ювілейної Національної виставки агротехнологій «Агропром-2021». Захід, у якому регулярно беруть участь кращі професіонали аграрного бізнесу, відбудеться 24 лютого – 26 лютого 2021 року.

Протягом 19 років виставка «Агропром»  щорічно успішно збирає професіоналів,  сфери  АПК для сприяння та розвитку агропромислової галузі. Головна задача виставки – побудова ділових відносин, укладання контрактів, ефективні продажі. Саме тому організатори  завжди запрошують професійну цільову аудиторію відвідувачів, серед яких: представники фермерських господарств, керівники агрохолдингів, приватні агрономи, фермери тощо.

Традиційно на Вас чекатиме: вітчизняні і міжнародні торгові  марки, ведучі  компанії та новатори українського агропромислового ринку. Експоненти представлять  кращі позиції сільгосптехніки та обладнання, рослинництва і агрохімії, тваринництва, унікальні розробки у сферах інформаційних технологій і агросервісу, транспорту та логістики, тари та упаковки, біоенергетики,  а також будівництва у АПК, екології і переробці відходів.

Планується  насичена ділова  програма з актуальних для сфери питань. Для учасників виставки буде унікальна можливість презентувати нові винаходи та технології перед своїми потенційними партнерами та споживачами. Виставка допоможе отримати багато ділових контактів за мінімум часу та можливість продаж не відходячи від стенда!

Представникам фермерських господарств захід дасть можливість порівняти товари багатьох вітчизняних та закордонних виробників, побачити демонстрацію техніки, поставити питання представникам виробництва та купити товари за особливо приємними цінами.

Враховуючи, що в Україні досі триває карантинний режим, ми, організатори , вже маючи досвід проведення заходів в таких умовах , готуємо проект з усією відповідальністю та розумінням і дотриманням усіх необхідних умов та правил безпеки. Це буде забезпечено рядом таких мір :

— масковий режим;

— температурний скринінг;

— точки дезінфекції;

— регулярне вологе прибирання ;

— забезпечення дотримання безпечної дистанції.

Виставка «Агропром» вже багато років збирає повні павільйони компаній тому, що є справді надійним діловим майданчиком, та з кожним роком підвищує ефективність проведення даного заходу, виконуючи основні маркетингові задачі, сприяючи міжнародному співробітництву та підвищуючи конкурентоспроможність серед представників аграрної галузі.

З радістю запрошуємо Вас взяти участь в святковій 20-ій Ювілейній Національній агропромисловій виставці «Агропром-2021» !

Чекаємо  Вас і спеціалістів Вашого підприємства!

Принять участие в агрособытии

Если Вы планируете посетить агрособытие Агропром-2021, пожалуйста,
заполните форму ниже

Наш сайт является медиа-партнером данного мероприятия.
Ваши контактые данные не будут переданы третьим лицам

Для отримання додаткової інформації звертайтесь:
+38(067) 634-08-02
+38(067) 639-86-79
agroprom@expometeor.com

Днепр, Днепропетровская область, Украина