Agri Invest Forum

Agri Invest Forum

V Міжнародна конференція аграрних інвесторів

16 мая
Завершено
Киев
Киев, Украина

О событии

16 травня 2018 року у виставковому центрі «АККО Інтернешнл» відбудеться V Міжнародна конференція аграрних інвесторів Agri Invest Forum, у ході якої учасники матимуть змогу обговорити ефективну взаємодію держави і аграрного бізнесу.

Темою першої секції стане державна підтримка аграрної галузі у поточному році. Учасники поговорять по ефективність політики профільного аграрного міністерства у залученні інвестицій в аграрний сектор, а також визначать, хто з аграріїв отримає обіцяні державні дотації, та яким чином вони будуть розподілятись. Іншим важливим питанням до обговорення, яке хвилює аграрний бізнес, стане відміна експортного відшкодування ПДВ для сої та ріпаку.

Agri Invest Forum

Пізніше учасники вирішуватимуть протиріччя по земельній реформі, що виникли між аграрним бізнесом і владою. Будуть обговорені основні проблеми й переваги створення об’єднаних територіальних громад, а також недоліки в реєстрації земель сільськогосподарського призначення в земельному кадастрі. Крім того, аграрії приділять значну увагу дискусії щодо видів, причин, наслідків та методів боротьби із земельним рейдерством.

На другій секції учасники розглядатимуть податкові питання. Зокрема, мова йтиме про податкові перевірки та ризики за їх наслідками, помилки у податкових накладних та порядок їх реєстрації, а також умови отримання та порядок розрахунку бюджетних дотацій.

Іншими важливими темами до обговорення стануть рішення для оптимізації ведення бізнесу й інструменти фінансування та управління ризиками.

Ознайомитись з детальною програмою заходу ви можете за посиланням.

Минулоріч Agri Invest Forum об’єднав більше тисячі сільгоспвиробників з усієї України. До заходу долучились також провідні експерти галузі, народні депутати та представники органів державної влади.

Принять участие в агрособытии

Если Вы планируете посетить агрособытие Agri Invest Forum, пожалуйста,
заполните форму ниже

Наш сайт является медиа-партнером данного мероприятия.
Ваши контактые данные не будут переданы третьим лицам

+380 67 470 55 63

Киев, Украина