Аграрна Юридична Конференція

Аграрна Юридична Конференція

IV Аграрна Юридична Конференція

28 октября
Завершено
Киев
Киев, Украина
Агрокалендарь Украина Аграрна Юридична Конференція

О событии

В умовах України аграрний бізнес потребує особливо якісного юридичного супроводу. Відсутність належного юридичного захисту та підтримки ставить під ризик не лише фінансову успішність чи репутацію компанії, а і її існування загалом.


Сучасний юрист, який працює з аграрними компаніями, повинен володіти хорошим багажем вузькопрофільних знань, знати чимало юридичних нюансів ведення аграрного бізнесу і щонайголовніше — вміти впоратись із непростими ситуаціями.

Саме для того, щоб допомогти українським агрокомпаніям відчувати себе в юридичній безпеці, Група Компаній «ПроАгро Груп» спільно з Громадським об’єднанням «Бізнес-Варта» 28 жовтня 2019 року в Міжнародному виставковому конгрес-центрі «Український дім» проведуть IV Аграрну Юридичну Конференцію, яка вже традиційно стала майданчиком для обміну досвідом професіоналів, що працюють у провідних аграрних підприємствах країни, або ж надають їм свої послуги.

Цьогорічна конференція буде присвячена таким актуальним питанням як рейдерство в агробізнесі, купівля-продаж та оренда землі, зміни в законодавстві. Захід складатиметься з трьох панельних блоків, на яких проблеми висвітлюватимуться з різних сторін.

Панель 1. Земля. Купити, продати, орендувати.

Панель 2. Рейдерство. Хижаки чи санітари лісу?

Панель 3. Тренди законодавства . До чього готуватися аграріям

На IV Аграрній Юридичній Конференції ви зможете знайти відповіді на всі питання, які вас турбують, безліч корисної інформації і практичних кейсів, а також корисні знайомства та неформальне спілкування. Приходьте і запрошуйте колег!
До зустрічі!

Аграрна Юридична Конференція

Принять участие в агрособытии

Если Вы планируете посетить агрособытие Аграрна Юридична Конференція, пожалуйста,
заполните форму ниже

Наш сайт является медиа-партнером данного мероприятия.
Ваши контактые данные не будут переданы третьим лицам

тел./факс: (+38 044) 248-02-67, (+38 067) 243-38-03
e-mail: proagro-inform@ukr.net, event@proagro.com.ua

Киев, Украина