Виконуємо модернізацію сівалок стерньових : СЗС-2.1, СТС -2, СКП-2.1

Объявления Сельхозтехника Виконуємо модернізацію сівалок стерньових : СЗС-2.1, СТС -2, СКП-2.1
8 ноября 2020 г.
Область: Николаевская
Город: Новый Буг
Договорная
Посевная техника
Сеялка механическая
Состояние: Новое
  • 0678694850

Виконуємо модернізацію сівалок стерньових : СЗС-2.1, СТС -2, СКП-2.1 і т.п. для посіву по технології No-till. При модернізації сівалок стерньових СЗС-2.1, СТС-2, СКП-2.1 і т.п. для посіву по технології No-till ми можемо змінити ширину міжряддя з стандартної 22,8 см. на 30 см., 35 см. та 40 см.
Ми розширюємо раму до необхідних розмірів , або виготовляємо нову раму.
В заміну стійок старого зразка встановлюємо анкерні сошники: А-04, А-05, паралелограмний анкерний сошник А-03АС2 з ребордом (розрізаючим диском) спереду .
Висіваючу систему встановлюємо таких варіантів: комплект FreeSelect для сівалки СЗС 2,1 (СКП-2.1) або висіваючу систему Клен, з електроним регулюванням норм висіву насіння будь яких культур в тому числі кукурудзи і соняшника, висіваючий апарат для висіву дрібнонасінневих та зернових культур та висіваючий апарат для зернових та зернобобових культур.
Встановлюємо задню колісну опору (транспортний пристрій) . Встановлюємо передню здвоєну опору, або опору з широким колесом.
Прикочуючі котки : залишаємо стандартні металічні чашечні або встановлюємо кольчасто-шпорові . Для кращого прикочування насіння в грунт по технології No-till встановлюємо адресні котки та адресне прикочуєче копіююче колесо.
Ми єдина компанія на теренах України яка виконує модернізацію СЗС-2.1, СТС -2, СКП-2.1 і т.п. для посіву по технології No-till. Для модернізації сівалок стерньових використовуємо тільки оригінальні запчастини, так як являємося офіційним представником заводу-виробника .
Виконаємо будь яке замовлення, в залежності від Ваших побажань, по модернізації сівалок СЗС -2.1, СТС-2, СКП-2.1 і т.п . Будь яка форма оплати в тому числі і з ПДВ.
Модернізація сівалок стерньових : СЗС-2.1, СТС -2, СКП-2.1 і т.п. для посіву по технології No-till економить Ваші кошти. Модернізовані стерньові сівалки СЗС-2.1, СТС -2, СКП-2.1 і т.п. висівають насіння на рівні сівалок таких світових брендів : Mizurі, Roger , John Deеre, Grеat Plaіns, Vadershtad, Агросоюз і інші, але коштують в 5-10 раз дешевше. Сівалки СЗС-2.1, СТС -2, СКП-2.1 і т.п. можна використовувати як модульні посівні комплекси в залежності від потужності Вашого трактора, тим самим економлячи Ваш час для виконання посівних робіт. Ви отримуєте сівалки які будуть якісно працювати на полях, підвищувати Ваші врожаї.

КОТОК-ПОДРІБНЮВАЧ ППР-6 (З ПРЯМИМИ НОЖАМИ)
1
Украина
Кировоградская обл.
г. Кропивницкий

Коток ріжучий водоналивний гідрофікований призначений для подрібнення рослинних залишків…

138 000,00 грн.
1 декабря
РОЗКИДАЧІ МІНЕРАЛЬНИХ ДОБРИВ РНД -1000 завод DEMETRA
1
Украина
Кировоградская обл.
г. Кропивницкий

РНД-1000 призначений для поверхневого внесення мінеральних добрив в гранульованому…

55 000,00 грн.
1 декабря
Дисковая борона навесная TerRa-3.0
2
Украина
Киевская обл.
г. Сквира

Производитель ООО «УкрАгроБлиц» Страна производитель Украина Тип Дисковая борона…

4 166,00 грн.
1 декабря
Дисковая борона навесная TerRa — 1.8
3
Украина
Киевская обл.
г. Сквира

Производитель ООО «УкрАгроБлиц» Страна производитель Украина Тип Дисковая борона…

2 416,00 грн.
1 декабря