РУМ 1000, Розкидач мінеральних добрив РУМ 1000 «D-Pol»

Объявления Сельхозтехника РУМ 1000, Розкидач мінеральних добрив РУМ 1000 «D-Pol»
18 февраля 2021 г.
Кировоградская обл., Кропивницкий

Описание

Розкидач мінеральних добрив РУМ 1000 «D-Pol» виробництво Республіка Білорусь, призначений для внесення мінеральних добрив на сільськогосподарських площах, пасовищах, луках. Розкидувач агрегатується з тракторами номінальною потужністю, 14 кВт з гідравлічною системою і трехточечной зчіпкою на швидкісному режимі ВВП 540 об / хв.

Головним елементом розкидувача служить бункер на 1000 л, який прикріплюється до рами, пристосованої до з’єднання трактора на підвісному вузлі. Рама — це конструкція, виготовлена ​​з металевих профілів. До рами кріпляться вузли і механізми розкидання.

Добриво дозується через два отвори, розміщені на дні бункера. У задній частині бункера знаходиться механізм регулювання дози висіву, який складається з двох поворотних заслінок, що прикривають дозуючі отвори.

Розкидання добрив відбувається за допомогою відцентрової сили, викликаної обертанням двох розкидаючих дисків з лопатками. Диск отримує рух через кутову передачу і шарнірно-телескопічний вал від вала відбору потужності трактора. Грати, встановлені на контейнері, оберігають розкидач від попадання грудок або чужорідних тіл в робочу зону. Ззаду розкидачі, на бункері, кріпляться засоби світлової сигналізації і трикутний знак, що позначає, що транспортний засіб з низькою швидкістю руху. Складається тент, встановлений на контейнері, робить роботу агрегату незалежної від погодних умов.

Купуючи навісне обладнання на трактор в нашому інтернет-магазині «Demetra» Ви можете бути абсолютно впевнені в якості одержуваного товару, так як ми вже довгий час працюємо тільки з перевіреними і надійними виробниками.

Ротаційна борона Lemken Zirkon 8
1

Ротаційна борона LEMKEN Zirkon 8 призначена для тракторів потужністю…

Договорная
27 февраля
Плуг Lemken EurOpal 5
1

Плуги Lemken EurOpal 5 мають шириною захвату 2-4 корпусів…

Договорная
27 февраля
Плуг Lemken Opal 090
1

Плуг Lemken Opal 090 Навісний оборотний плуг Lemken Opal…

Договорная
27 февраля
Дискова борона Lemken Heliodor 9 K
1

Компактна навісна дискова борона Lemken Heliodor 9 K може…

Договорная
27 февраля
Дискова борона Lemken Heliodor 9
1

Навісна компактна дискова борона Lemken Heliodor 9 може використовуватися…

Договорная
27 февраля