РУМ 1000, Розкидач мінеральних добрив РУМ 1000

Агрообъявления Сельхозтехника Внесение удобрений РУМ 1000, Розкидач мінеральних добрив РУМ 1000

Описание

Розкидач мінеральних добрив РУМ 1000 «D-Pol» виробництво Республіка Білорусь, призначений для внесення мінеральних добрив на сільськогосподарських площах, пасовищах, луках. Розкидувач агрегатується з тракторами номінальною потужністю, 14 кВт з гідравлічною системою і трехточечной зчіпкою на швидкісному режимі ВВП 540 об / хв.

Головним елементом розкидувача служить бункер на 1000 л, який прикріплюється до рами, пристосованої до з’єднання трактора на підвісному вузлі. Рама — це конструкція, виготовлена ​​з металевих профілів. До рами кріпляться вузли і механізми розкидання.

Добриво дозується через два отвори, розміщені на дні бункера. У задній частині бункера знаходиться механізм регулювання дози висіву, який складається з двох поворотних заслінок, що прикривають дозуючі отвори.

Розкидання добрив відбувається за допомогою відцентрової сили, викликаної обертанням двох розкидаючих дисків з лопатками. Диск отримує рух через кутову передачу і шарнірно-телескопічний вал від вала відбору потужності трактора. Грати, встановлені на контейнері, оберігають розкидач від попадання грудок або чужорідних тіл в робочу зону. Ззаду розкидачі, на бункері, кріпляться засоби світлової сигналізації і трикутний знак, що позначає, що транспортний засіб з низькою швидкістю руху. Складається тент, встановлений на контейнері, робить роботу агрегату незалежної від погодних умов.

Купуючи навісне обладнання на трактор в нашому інтернет-магазині «Demetra» Ви можете бути абсолютно впевнені в якості одержуваного товару, так як ми вже довгий час працюємо тільки з перевіреними і надійними виробниками.

Полевой прицепной опрыскиватель POLMARK ОП-2000(2500) Польша

1 декабря

В продаже польские ОП-2000(2500) опрыскиватель прицепной Polmark 18 м-штанга опрыскиватели гидравлич…

Договорная

Опрыскиватель POLMARK ОП-2000/18м , ОП-2500/18прицепной, тройная форсунка КАС

1 декабря

Для повышение урожайности сельскохозяйственных культур важную роль играет ЗАЩИТА РАСТЕНИЙ от вредите…

Договорная

Прицепной новый опрыскиватель ОП-2000/18, ОП-2500/18 , польский

1 декабря

Опрыскиватель прицепной польский Polmark ОП-2000, ОП-2500 со штангой 18м и 3-х позиционной форсункой…

Договорная