РУМ 1000, Розкидач мінеральних добрив РУМ 1000

Объявления Сельхозтехника РУМ 1000, Розкидач мінеральних добрив РУМ 1000
22 марта 2021 г.
Кировоградская обл., Кропивницкий

Описание

Розкидач мінеральних добрив РУМ 1000 «D-Pol» виробництво Республіка Білорусь, призначений для внесення мінеральних добрив на сільськогосподарських площах, пасовищах, луках. Розкидувач агрегатується з тракторами номінальною потужністю, 14 кВт з гідравлічною системою і трехточечной зчіпкою на швидкісному режимі ВВП 540 об / хв.

Головним елементом розкидувача служить бункер на 1000 л, який прикріплюється до рами, пристосованої до з’єднання трактора на підвісному вузлі. Рама — це конструкція, виготовлена ​​з металевих профілів. До рами кріпляться вузли і механізми розкидання.

Добриво дозується через два отвори, розміщені на дні бункера. У задній частині бункера знаходиться механізм регулювання дози висіву, який складається з двох поворотних заслінок, що прикривають дозуючі отвори.

Розкидання добрив відбувається за допомогою відцентрової сили, викликаної обертанням двох розкидаючих дисків з лопатками. Диск отримує рух через кутову передачу і шарнірно-телескопічний вал від вала відбору потужності трактора. Грати, встановлені на контейнері, оберігають розкидач від попадання грудок або чужорідних тіл в робочу зону. Ззаду розкидачі, на бункері, кріпляться засоби світлової сигналізації і трикутний знак, що позначає, що транспортний засіб з низькою швидкістю руху. Складається тент, встановлений на контейнері, робить роботу агрегату незалежної від погодних умов.

Купуючи навісне обладнання на трактор в нашому інтернет-магазині «Demetra» Ви можете бути абсолютно впевнені в якості одержуваного товару, так як ми вже довгий час працюємо тільки з перевіреними і надійними виробниками.

ZÜRN D55 Точный селекционный распределитель удобрений

14 мая

Условия работы на опытных делянках требуют точного внесения удобрений на не больших участках. Именно…

Договорная

Измельчитель прицепной ПТ-10

14 мая

Измельчитель прицепной ПТ-6 предназначен для измельчения пожнивных остатков подсолнечника, стерни, ч…

270 000,00 грн./шт.

Измельчитель прицепной ПТ-6

14 мая

Измельчитель прицепной ПТ-6 предназначен для измельчения пожнивных остатков подсолнечника, стерни, ч…

175 000,00 грн./шт.

Опрыскиватель «Богдан-2500»

14 мая

Опрыскиватель «Богдан-2500» используется для внесения жидких и других удобрений путем поверхностного…

300 000,00 грн./шт.

Сеялка монодисковая Green Plains SD 2,7

14 мая

Сеялка монодисковая Green Plains SD 2,7 предназначена для прямого посева по технологии No-Till. Ее о…

Договорная