Ремонт КПП Трактора МТЗ

Данное объявление находится в архиве.
Агрообъявления Услуги Ремонт Ремонт КПП Трактора МТЗ
 Добавлено 27 февраля 2021 г.  Обновлено 20 июля 2021 г.

Описание

Ремонт КПП Трактора МТЗ,Ремонт КПП МТЗ,Ремонт коробки передач Трактора МТЗ,Ремонт коробки переключения передач Трактора МТЗ,Ремонт коробки передач МТЗ,
Механізм перемикання передач основної коробки триходовий з рухомими штоками. Штоки при включеній передачі і в нейтральному положенні утримуються кульковими фіксаторами. Для запобігання можливості одночасного включення двох передач в штоках встановлений спеціальний замок кулькового типу. Для запобігання від випадкового включення заднього ходу у верхній кришці основної коробки передач встановлений запобіжник 28. Механізм перемикання демультиплікатора складається з повітророзподільника з впускним клапаном, редукційного клапана, робочого циліндра і крана управління повітророзподільником.
Пристрій пневматичної системи механізму перемикання демультиплікатора показано на рис. 108. Повітророзподільник 25-золотникового типу, служить для направлення подачі повітря в ту чи іншу порожнину робочого циліндра 29 і стравлювання повітря з циліндра після включення передачі в основній коробці. Впускний клапан 22 повітророзподільника розташований в корпусі повітророзподільника і служить для подачі повітря в робочий циліндр 29 тільки при вимкненій передачі в основній коробці. Управління впускним клапаном здійснюється штоками 2 механізму перемикання основної коробки, сухарями 3, штоком 4 блокуючого пристрою і штовхачем 24. При включеній передачі в основній коробці впускний отвір клапана закрито штовхачем і подачі повітря в повітророзподільник і робочий циліндр немає; розвантажувальний отвір корпусу клапана відкрито, обидві порожнини робочого циліндра з’єднані з атмосферою.
При перемиканні передач в демультиплікаторі за допомогою крана управління (рис. 109) золотник 7 (рис. 108) розподільника повітря переміщається поршнями 9 в потрібне положення і направляє стиснене повітря в одну з порожнин робочого циліндра 29, при цьому інша порожнина циліндра з’єднується через салун з атмосферою.

Выигрывай АВТО та iPhone от SWEET.TV

6 января

Выигрывай АВТО та iPhone от SWEET.TV 📱 Подключайся к онлайн-кинотеатру SWEET TVпо промокоду K8DR0DA1…

1,00 грн./шт.

Предоставляем широкий спектр услуг сельскохозяйственной техникой.

29 декабря

По заказу клиента организовываем все виды полевых работ с помощью сельхозтехники – от подготовки поч…

Сбор зерновых культур комбайнами.

29 декабря

Кукуруза является культурой, которая неизменно пользуется спросом на международном рынке. Но она тре…

Услуги по уборке урожая зерновых комбайнами

29 декабря

Компания «Агро–Допомога» предоставляет услуги по уборке урожая зерновых комбайнами. Для этого исполь…

Ремонт і діагностика дизельних двигунів

23 декабря

Ремонт і діагностика дизельних двигунів будівельної техніки CUMMINS, FPT, CAT, Volvo, Mercedes, Perk…

Договорная