Ремонт КПП Трактора МТЗ

Объявления Ремонт Ремонт КПП Трактора МТЗ
19 ноября 2020 г.
Область: Запорожская
Город: Запорожье
Договорная
  • 0973989703

Ремонт КПП Трактора МТЗ,Ремонт КПП МТЗ,Ремонт коробки передач Трактора МТЗ,Ремонт коробки переключения передач Трактора МТЗ,Ремонт коробки передач МТЗ,
Механізм перемикання передач основної коробки триходовий з рухомими штоками. Штоки при включеній передачі і в нейтральному положенні утримуються кульковими фіксаторами. Для запобігання можливості одночасного включення двох передач в штоках встановлений спеціальний замок кулькового типу. Для запобігання від випадкового включення заднього ходу у верхній кришці основної коробки передач встановлений запобіжник 28. Механізм перемикання демультиплікатора складається з повітророзподільника з впускним клапаном, редукційного клапана, робочого циліндра і крана управління повітророзподільником.
Пристрій пневматичної системи механізму перемикання демультиплікатора показано на рис. 108. Повітророзподільник 25-золотникового типу, служить для направлення подачі повітря в ту чи іншу порожнину робочого циліндра 29 і стравлювання повітря з циліндра після включення передачі в основній коробці. Впускний клапан 22 повітророзподільника розташований в корпусі повітророзподільника і служить для подачі повітря в робочий циліндр 29 тільки при вимкненій передачі в основній коробці. Управління впускним клапаном здійснюється штоками 2 механізму перемикання основної коробки, сухарями 3, штоком 4 блокуючого пристрою і штовхачем 24. При включеній передачі в основній коробці впускний отвір клапана закрито штовхачем і подачі повітря в повітророзподільник і робочий циліндр немає; розвантажувальний отвір корпусу клапана відкрито, обидві порожнини робочого циліндра з’єднані з атмосферою.
При перемиканні передач в демультиплікаторі за допомогою крана управління (рис. 109) золотник 7 (рис. 108) розподільника повітря переміщається поршнями 9 в потрібне положення і направляє стиснене повітря в одну з порожнин робочого циліндра 29, при цьому інша порожнина циліндра з’єднується через салун з атмосферою.

Ремонт гидронасоса Bezares
1
Украина
Запорожская обл.
г. Запорожье

Ремонт гидронасоса Bezares,Ремонт гидронасосов Bezares,Ремонт гидромоторов Bezares,Ремонт гидромотора Bezares,Ремонт…

Договорная
19 ноября
Ремонт гст комбайна Bizon (Бизон)
1
Украина
Запорожская обл.
г. Запорожье

Ремонт гидростатической трансмиссии Bizon (Бизон),Ремонт гст комбайна Bizon (Бизон),Ремонт…

Договорная
19 ноября
Ремонт насосов нефтяной промышленности
1
Украина
Запорожская обл.
г. Запорожье

Капитальный и частичный ремонт насосов для нефтяной и химической…

Договорная
19 ноября
Ремонт насоса дозатора sauer-danfoss
1
Украина
Запорожская обл.
г. Запорожье

Ремонт насоса дозатора sauer-danfoss, Ремонт дозатора sauer-danfoss, Ремонт дозатора…

Договорная
19 ноября