Ремонт КПП Трактора МТЗ

Данное объявление находится в архиве.
Агрообъявления Услуги Ремонт Ремонт КПП Трактора МТЗ
27 февраля 2021 г.
Запорожская обл., Запорожье

Описание

Ремонт КПП Трактора МТЗ,Ремонт КПП МТЗ,Ремонт коробки передач Трактора МТЗ,Ремонт коробки переключения передач Трактора МТЗ,Ремонт коробки передач МТЗ,
Механізм перемикання передач основної коробки триходовий з рухомими штоками. Штоки при включеній передачі і в нейтральному положенні утримуються кульковими фіксаторами. Для запобігання можливості одночасного включення двох передач в штоках встановлений спеціальний замок кулькового типу. Для запобігання від випадкового включення заднього ходу у верхній кришці основної коробки передач встановлений запобіжник 28. Механізм перемикання демультиплікатора складається з повітророзподільника з впускним клапаном, редукційного клапана, робочого циліндра і крана управління повітророзподільником.
Пристрій пневматичної системи механізму перемикання демультиплікатора показано на рис. 108. Повітророзподільник 25-золотникового типу, служить для направлення подачі повітря в ту чи іншу порожнину робочого циліндра 29 і стравлювання повітря з циліндра після включення передачі в основній коробці. Впускний клапан 22 повітророзподільника розташований в корпусі повітророзподільника і служить для подачі повітря в робочий циліндр 29 тільки при вимкненій передачі в основній коробці. Управління впускним клапаном здійснюється штоками 2 механізму перемикання основної коробки, сухарями 3, штоком 4 блокуючого пристрою і штовхачем 24. При включеній передачі в основній коробці впускний отвір клапана закрито штовхачем і подачі повітря в повітророзподільник і робочий циліндр немає; розвантажувальний отвір корпусу клапана відкрито, обидві порожнини робочого циліндра з’єднані з атмосферою.
При перемиканні передач в демультиплікаторі за допомогою крана управління (рис. 109) золотник 7 (рис. 108) розподільника повітря переміщається поршнями 9 в потрібне положення і направляє стиснене повітря в одну з порожнин робочого циліндра 29, при цьому інша порожнина циліндра з’єднується через салун з атмосферою.

Ремонт бортовых редукторов Case Patriot

11 октября

Гидро-Спец-Торг ремонтирует и модернизирует ремонт бортовых редукторов самоходных опрыскивателей Cas…

Договорная

Ремонт ГСТ John Deere, Ремонт гидростатики John Deere

11 октября

Техника фирмы John Deere давно зарекомендовала себя на рынке сельхозтехники как надежный и качествен…

Договорная

Ремонт топливной аппаратуры для John Deere (Джон Дир)

11 октября

Ремонт топливной аппаратуры для John Deere (Джон Дир) — форсунки, насос низкого давления и ТНВД. Рем…

Договорная

Ремонт бортового редуктора CAT

7 октября

Ремонт бортового редуктора CAT в Украине с гарантией. Компанией Гидро-Спец-Торг предлагается качеств…

Договорная

Ремонт бортового редуктора Case

7 октября

Ремонт бортового редуктора Case в Украине с гарантией. Если ремонт редуктора Case станет необходимос…

Договорная