Продам Дискові агрегати ресорні ДАР і ДАР-П від заводу-виробника

Объявления Сельхозтехника Продам Дискові агрегати ресорні ДАР і ДАР-П від заводу-виробника
5 сентября 2018 г.
Область: Киевская
Город: Белая Церковь
3 100,00 долл.
Состояние: Новое
  • 0982152133
  • 0506329530

Дискові агрегати типу ДАР і ДАР-П виконують ресурсозберігаючий обробіток ґрунту на глибину від 5 до 18 см. Забезпечують рівномірне розподілення по всій глибині оброблюваного шару ґрунту органічних добрив і поживних залишків, створюючи оптимальну структуру для росту рослин, збільшують поглинання вологи ґрунтом, зменшують ерозію, подрібнюють грудки і прикочують верхній шар ґрунту для збереження вологи та вирівнюють рельеф поля.
Навсні агрегати забезпечують високу продуктивність на невеликих полях. Агрегати використовуються при мінімальному, консервуючому та традиційному обробітку ґрунту, об’єднавши в собі функції плуга, дискової борони, лущильника і культиватора.
Диски установлені під експериметально визначеним кутом і установки вісі обертання до горизонталі, що забезпечує підрізання нижнього слою пласта ґрунту і це зменшує енергоємність обробітку ґрунту і зношення дисків, забезпечує їх самозаточування і рівномірність глибини обробітку.
Диски закріплені на С-подібних ресорах і роблять низькочастотні коливання в трьох площинах, в результаті чого самостійно очищуються від рослинних залишків і ґрунту. Дані ресори захищають диски і підшипникові опори при шокових навантаженнях.
Диски здійснюють обертальний рух, і це зменшує їх тертя по ґрунту, що забезпечує економію палива і мінімальний знос дисків, в порівнянні з традиційними технологіями обробітку ґрунту.
Диски мають вирізи і виготовляються з заточкою по всьому зовнішньому периметру, що робить ефективною роботу агрегатів на обробітку важких і твердих ґрунтів і зменшує тягове зусилля трактора.

Сеялка СУ-4,6,8,10,12(01,М,МТ)
1
Украина
Кировоградская обл.
г. Кропивницкий

Производитель сеялок в Кропивницком, с склада (всегда в наличии)…

Договорная
22 сентября
РЕМНИ ПРИВОДНЫЕ КЛИНОВЫЕ
4
Украина
Ровенская обл.
г. Ровно

ООО фирма Силвер предлагает купить:Ремни приводные клиновые, ремни, клиновой…

1 000,00 долл.
21 сентября
качественная уборка кукурузы комбайнами Claas Lexion 560
2
Украина
Полтавская обл.
г. Полтава

качественная уборка кукурузы комбайнами Claas Lexion 560 2008г с…

40,00 долл.
21 сентября
В наличии германский плуг Lemken EurOpal 7 4+1 в отличном состоянии
1
Украина
Харьковская обл.
г. Харьков

В наличии германский плуг Lemken EurOpal 7 4+1 в…

Договорная
21 сентября