Продам Дискові агрегати ресорні ДАР і ДАР-П від заводу-виробника

Объявления Сельхозтехника Продам Дискові агрегати ресорні ДАР і ДАР-П від заводу-виробника
6 июля 2018 г.
Область: Киевская
Город: Белая Церковь
3 100,00 долл.
Состояние: Новое
  • 0982152133
  • 0506329530

Дискові агрегати типу ДАР і ДАР-П виконують ресурсозберігаючий обробіток ґрунту на глибину від 5 до 18 см. Забезпечують рівномірне розподілення по всій глибині оброблюваного шару ґрунту органічних добрив і поживних залишків, створюючи оптимальну структуру для росту рослин, збільшують поглинання вологи ґрунтом, зменшують ерозію, подрібнюють грудки і прикочують верхній шар ґрунту для збереження вологи та вирівнюють рельеф поля.
Навсні агрегати забезпечують високу продуктивність на невеликих полях. Агрегати використовуються при мінімальному, консервуючому та традиційному обробітку ґрунту, об’єднавши в собі функції плуга, дискової борони, лущильника і культиватора.
Диски установлені під експериметально визначеним кутом і установки вісі обертання до горизонталі, що забезпечує підрізання нижнього слою пласта ґрунту і це зменшує енергоємність обробітку ґрунту і зношення дисків, забезпечує їх самозаточування і рівномірність глибини обробітку.
Диски закріплені на С-подібних ресорах і роблять низькочастотні коливання в трьох площинах, в результаті чого самостійно очищуються від рослинних залишків і ґрунту. Дані ресори захищають диски і підшипникові опори при шокових навантаженнях.
Диски здійснюють обертальний рух, і це зменшує їх тертя по ґрунту, що забезпечує економію палива і мінімальний знос дисків, в порівнянні з традиційними технологіями обробітку ґрунту.
Диски мають вирізи і виготовляються з заточкою по всьому зовнішньому периметру, що робить ефективною роботу агрегатів на обробітку важких і твердих ґрунтів і зменшує тягове зусилля трактора.

Опрыскиватели садовые Agrimotor Венгрия.
3
Украина
Закарпатская обл.
г. Ужгород

Опрыскиватели Agrimotor Венгрия. Весь ассортимент опрыскивателей венгерского производителя Agrimotor:…

28,00 долл.
21 июля
Прицеп самосвальный 2 ПТС-4 на кругу тракторный
5
Украина
Полтавская обл.
г. Кременчуг

Прицеп самосвальный 2 ПТС-4 на кругу тракторный, год выпуска…

2 920,00 долл.
20 июля
Прицеп самосвальный 2 ПТС-5 на кругу тракторный.
5
Украина
Полтавская обл.
г. Кременчуг

Прицеп самосвальный 2 ПТС-5 на кругу тракторный, год выпуска…

3 275,00 долл.
20 июля
Прицеп тракторный самосвальный 3ПТС-12
5
Украина
Полтавская обл.
г. Кременчуг

Прицеп тракторный самосвальный 3ПТС-12 предназначен для транспортировки и выгрузки…

5 500,00 долл.
20 июля