порошок чорної смородини

Объявления Прочее порошок чорної смородини
12 февраля 2019 г.
Область: Киевская
Город: Киев
Договорная
  • 050 387 58 58

Харчові добавки: порошок чорної смородини

Дослідження підтверджують, що головна тенденція на світовому продовольчому ринку нині — популярність здорових продуктів, наприклад, додавання інгредієнтів, які відомі як збагачувальні добавки. Ці тенденції актуальні й в Україні.

Фірма «Агроснаб» пропонує порошок яблучний, чорної смородини, груші, гарбузове та конопляне борошно власного виробництва. Ці харчові добавки мають високі фізико-хімічні показники, харчову та енергетичну цінність. Після вивчення впливу цих збагачувальних добавок, було рекомендовано використовувати їх у поєднанні з різними видами сировини. Також нами встановлені оптимальні умови технології виробництва продуктів і їхнього зберігання, які були б найкращими для збереження у них вітамінів й інших цінних складових.

Ми пропонуємо порошок чорної смородини (ягідна клітковина) як збагачувальну добавку, а також як інгредієнт для вітамінізації виробів. Порошок чорної смородини має широкий спектр використання: в кондитерській галузі (печиво, еклери, бісквіти, кондитерські начинки, джеми, цукерки, батончики, як посипка і декор для десертів тощо), а також у виробництві хлібобулочної продукції. Часто ягідну клітковину використовують у виробництві напоїв, під час приготування йогуртів, молочних десертів та морозива. Оскільки порошок чорної смородини має антиоксидантні властивості, то його використовують для приготування біологічно активних добавок.

Основні переваги застосування порошку чорної смородини — те, що він є натуральним продуктом без Е-коду, не містить інгредієнтів із генно-модифікованих джерел, збагачує продукти харчування вітаміном С і баластними речовинами, має приємний смак і запах, водо- і жирозв’язувальні властивості, стабілізує консистенцію продукту. Завдяки високому вмісту баластних речовин порошок чорної смородини ми також рекомендуємо використовувати для виробництва діабетичних, дієтичних продуктів.

Сподіваємося, що ці збагачувальні добавки дадуть змогу виробляти цікаву та корисну продукцію, як

Высокопроизводительный токарный обрабатывающий центр с ЧПУ Microcut BNC-3580 (Тайвань)
1
Украина
Харьковская обл.
г. Харьков

Высокопроизводительный токарный обрабатывающий центр с ЧПУ Microcut BNC-3580 (Тайвань)…

Договорная
23 февраля
Металлообработка, полный цикл механической обработки, нитроцементирование, азотирование, закалка ТВЧ
4
Украина
Харьковская обл.
г. Харьков

Металлообработка, полный цикл механической обработки, нитроцементирование, азотирование, закалка ТВЧ…

Договорная
23 февраля
Емкость на 200 литров для навесных опрыскивателей
1
Украина
Полтавская обл.
г. Полтава

Полиэтиленовая емкость объемом 200 л для навесных опрыскивателей. Прочность…

Договорная
23 февраля
Емкость на 300 литров для навесных опрыскивателей
1
Украина
Киевская обл.
г. Киев

Полиэтиленовая емкость объемом 300 л для навесных опрыскивателей. Прочность…

Договорная
23 февраля