порошок чорної смородини

Объявления Прочее порошок чорної смородини
13 апреля 2019 г.
Область: Киевская
Город: Киев
Договорная
  • 050 387 58 58

Харчові добавки: порошок чорної смородини

Дослідження підтверджують, що головна тенденція на світовому продовольчому ринку нині — популярність здорових продуктів, наприклад, додавання інгредієнтів, які відомі як збагачувальні добавки. Ці тенденції актуальні й в Україні.

Фірма «Агроснаб» пропонує порошок яблучний, чорної смородини, груші, гарбузове та конопляне борошно власного виробництва. Ці харчові добавки мають високі фізико-хімічні показники, харчову та енергетичну цінність. Після вивчення впливу цих збагачувальних добавок, було рекомендовано використовувати їх у поєднанні з різними видами сировини. Також нами встановлені оптимальні умови технології виробництва продуктів і їхнього зберігання, які були б найкращими для збереження у них вітамінів й інших цінних складових.

Ми пропонуємо порошок чорної смородини (ягідна клітковина) як збагачувальну добавку, а також як інгредієнт для вітамінізації виробів. Порошок чорної смородини має широкий спектр використання: в кондитерській галузі (печиво, еклери, бісквіти, кондитерські начинки, джеми, цукерки, батончики, як посипка і декор для десертів тощо), а також у виробництві хлібобулочної продукції. Часто ягідну клітковину використовують у виробництві напоїв, під час приготування йогуртів, молочних десертів та морозива. Оскільки порошок чорної смородини має антиоксидантні властивості, то його використовують для приготування біологічно активних добавок.

Основні переваги застосування порошку чорної смородини — те, що він є натуральним продуктом без Е-коду, не містить інгредієнтів із генно-модифікованих джерел, збагачує продукти харчування вітаміном С і баластними речовинами, має приємний смак і запах, водо- і жирозв’язувальні властивості, стабілізує консистенцію продукту. Завдяки високому вмісту баластних речовин порошок чорної смородини ми також рекомендуємо використовувати для виробництва діабетичних, дієтичних продуктів.

Сподіваємося, що ці збагачувальні добавки дадуть змогу виробляти цікаву та корисну продукцію, як

грушевый порошок
1
Украина
Киевская обл.
г. Киев

Грушевый порошок предназначен для использования в хлебопекарной, кондитерской, мясо-молочной,…

Договорная
24 апреля
РУКАВА ВЕНТИЛЯЦИОННЫЕ
4
Украина
Ровенская обл.
г. Ровно

SILVERPROM предлагает купить- полиуретановые шланги, рукава вентиляционные, рукав для…

100,00 долл.
24 апреля
СИЛИКОНОВЫЕ УПЛОТНИТЕЛИ — КАТАЛОГ
3
Украина
Ровенская обл.
г. Ровно

SILVERPROM предлагает купить — силиконовый уплотнитель для печей, термостойкий…

15,00 долл.
24 апреля
Спецодежда — продажа Халаты рабочие  разные модели от производителя  в наличии
4
Украина
Запорожская обл.
г. Запорожье

ООО Простиль предлагает!С Нами можно договориться по ценам! Не…

175,00 долл.
24 апреля