порошок чорної смородини

Объявления Прочее порошок чорної смородини
12 августа 2019 г.
Область: Киевская
Город: Киев
Договорная
  • 050 387 58 58

Харчові добавки: порошок чорної смородини

Дослідження підтверджують, що головна тенденція на світовому продовольчому ринку нині — популярність здорових продуктів, наприклад, додавання інгредієнтів, які відомі як збагачувальні добавки. Ці тенденції актуальні й в Україні.

Фірма «Агроснаб» пропонує порошок яблучний, чорної смородини, груші, гарбузове та конопляне борошно власного виробництва. Ці харчові добавки мають високі фізико-хімічні показники, харчову та енергетичну цінність. Після вивчення впливу цих збагачувальних добавок, було рекомендовано використовувати їх у поєднанні з різними видами сировини. Також нами встановлені оптимальні умови технології виробництва продуктів і їхнього зберігання, які були б найкращими для збереження у них вітамінів й інших цінних складових.

Ми пропонуємо порошок чорної смородини (ягідна клітковина) як збагачувальну добавку, а також як інгредієнт для вітамінізації виробів. Порошок чорної смородини має широкий спектр використання: в кондитерській галузі (печиво, еклери, бісквіти, кондитерські начинки, джеми, цукерки, батончики, як посипка і декор для десертів тощо), а також у виробництві хлібобулочної продукції. Часто ягідну клітковину використовують у виробництві напоїв, під час приготування йогуртів, молочних десертів та морозива. Оскільки порошок чорної смородини має антиоксидантні властивості, то його використовують для приготування біологічно активних добавок.

Основні переваги застосування порошку чорної смородини — те, що він є натуральним продуктом без Е-коду, не містить інгредієнтів із генно-модифікованих джерел, збагачує продукти харчування вітаміном С і баластними речовинами, має приємний смак і запах, водо- і жирозв’язувальні властивості, стабілізує консистенцію продукту. Завдяки високому вмісту баластних речовин порошок чорної смородини ми також рекомендуємо використовувати для виробництва діабетичних, дієтичних продуктів.

Сподіваємося, що ці збагачувальні добавки дадуть змогу виробляти цікаву та корисну продукцію, як

Куплю ріпак, соняшник, сою. Самовивіз.
1
Украина
Харьковская обл.
г. Харьков

Куплю олійні всіх видів. Куплю ріпак. Куплю соняшник. Куплю…

Договорная
16 августа
Куплю оптом кукурудзу, пшеницю, ячмінь, жито, овес.
1
Украина
Харьковская обл.
г. Харьков

Куплю зернові всіх видів. Скупка зернових. Продати зернові дорого….

Договорная
16 августа
Мешки ПП. Сетка под орех. Овощная сетка. Биг-бэги.
1
Украина
Харьковская обл.
г. Харьков

Мешки ПП купить. Биг беги бу и новые. Сетки…

Договорная
16 августа
Малина продать. Куплю малину для заморозки
1
Украина
Полтавская обл.
г. Полтава

Куплю малину. Малина продать оптом. Предприятие закупает малину для…

Договорная
16 августа