Натуральний мед від Медик Ведмедик

Объявления Прочее Натуральний мед від Медик Ведмедик
31 августа 2019 г.
Область: Киевская
Город: Киев
1,00 долл.
  • +38067 798 8768

Медик Ведмедик – це унікальний та натуральний мед з Чернігівської землі! Любов до бджільництва ми плекаємо з покоління в покоління.
Ми пропонуємо всі види меду, які зібрані в екологічно чистому регіоні, без домішок з власної пасіки.
На даний момент у нас Ви можете придбати акацієвий мед, травневий, з різнотрав’я, гречаний, липовий, соняшниковий та лісовий мед. Кожен вид меду має свої унікальні цілющі властивості.
Акацієвий є найбільшим джерелом плодового цукру. Він застосовується як загальнозміцнюючий і заспокійливий засіб, він допоможе при безсонні, жовчних, шлунково-кишкових захворюваннях. Особливо такий мед підходить людям, страждаючим від алергії на пилок та діабетикам.
Травневий мед надає широку цілющу дію на організм, завдяки підвищеному вмісту мінеральних речовин, а також вітамінів, фруктози та глюкози.

Мед з різнотрав’я — це особливе поєднання смаку та аромату липи, шипшини, кульбаби, шавлії, чебрецю і суниці. Такий мед ефективний у боротьбі з застудами, бронхітом, його приємний квітковий аромат сприяє зняттю нервового напруження, заспокоєння. Має бактерицидну дію.
Гречаний мед містить найбільше заліза і білка. До його складу входить безліч мікроелементів: кальцій, магній, фосфор, калій, мідь, цинк, марганець та алюміній. Саме такий склад зумовлює надзвичайну ефективність меду при анемії, гіпо- та авітамінозах. Гречаний мед — це Ваш захист від серцево-судинних захворювань, в тому числі гіпертонії, а також будь-яких інших порушень роботи судин.
До складу липового меду входить практично повний комплекс вітамінів і мінералів, ефірних масел і мікроелементів. Завдяки вмісту групи вітамінів В, С і Е мед сприяє відновленню клітин, омолодженню.
Лісовий мед особливо славиться своїми унікальними лікарськими властивостями. Це збір з горобини, липи, черемхи, глоду, чорниці, малини, ромашки і суниці. Такий мед має ефективну болезаспокійливу дію, а також має здатність припиняти перебіг запальних процесів.
Мед від Медик Ведмедик на будь-який Ваш смак. Обирайте

Рассадники, кассеты с разным количеством ячеек и поддонами
5
Украина
Харьковская обл.
г. Харьков

Цены и фото на сайте соответствуют действительности! Кассеты для…

1,00 долл.
10 сентября
Формы для брынзы, сыра и творога
5
Украина
Харьковская обл.
г. Харьков

Фото и цена на сайте соответствуют действительности! Форма из…

1,00 долл.
10 сентября
Пакеты для саженцев: собери свой комплект
3
Украина
Харьковская обл.
г. Харьков

Уникальная возможность собрать свой комплект пакетов для саженцев. Прочные,…

1,00 долл.
10 сентября
Кассеты и поддоны рассадные разных размеров
5
Украина
Харьковская обл.
г. Харьков

Кассеты и поддоны рассадные обеспечивают простой уход за растениями…

1,00 долл.
10 сентября