Мінеральні добрива

Данное объявление находится в архиве.
Агрообъявления Прочее Мінеральні добрива
23 июля 2020 г.
Киевская обл., Киев

Описание

ТОВ «АПК МІЛАГРО ГРУП» являється національним постачальником мінеральних добрив вітчизняного, та закордонного виробництва на території України.
Впровадження інтенсивних технологій вирощування сільськогосподарських культур потребує застосування високоякісних органічних і мінеральних добрив, які повинні відповідати біологічним потребам культур, та агротехнічним властивостям ґрунтів.
Саме тому, асортимент продукції компанії «АПК МІЛАГРО ГРУП» представлений широким спектром традиційних, та спеціальних азотних, фосфорних, калійних, та комплексних мінеральних добрив з різним співвідношенням поживних речовин.
Своїм головним завданням колектив ТОВ «АПК МІЛАГРО ГРУП» вважає створення добре налагодженої системи поставок необхідної продукції товаровиробникам, регіонального покриття, та системи якісного обслуговування клієнтів.
Своєчасні поставки компанією ТОВ «АПК МІЛАГРО ГРУП» забезпечуються завдяки добре налагодженими відносинами з вітчизняними, та закордонними виробниками мінеральних добрив, а також сучасною системою транспортної логістики по Україні, та закордоном. Ми налагодили роботу з залізничними, та автомобільними компаніями перевізниками, маємо власну логістику, та добре організовану роботу з національними та закордонними логістичними компаніями.
В компанії ТОВ «АПК МІЛАГРО ГРУП» працюють висококваліфіковані спеціалісти з вищою профільною освітою, та практичним досвідом у вирощуванні сільськогосподарських культур. Це дозволяє нам не лише забезпечувати аграріїв мінеральними добривами, а й надавати професійні консультації з їх застосування. Наші фахівці надають послугу по розробці системи удобрення, рекомендації щодо підбору мінеральних добрив, та впровадження сучасної технології удобрення сільськогосподарських культур.

Яйцо куриное опт. Яичный порошок Днепр.

21 октября

Яйцо куриное опт. Яичный порошок Днепр. Масло растительное розница. Масло рафинированное подсолнечно…

Договорная

Продам комбинезон медицинский защитный, крупный опт

21 октября

Компания Farmacia Trade предлагает оптовую продажу комбинезонов медицинских защитных с проклеенными…

Договорная

Новые улья «Лежаки» и «Корпусные», опт и розница

19 октября

Предлагаем приобрести новые *КАЧЕСТВЕННЫЕ* улья типа «Лежак» на 16, 20, 24 рамки, а также улья типа…

Договорная

Куплю грецкий орех целый. Куплю ядро грецкого ореха

19 октября

Куплю орех грецкий целый. Также куплю ядро ореха грецкого разных фракций. Любые объемы, от 1 тонны в…

Договорная

Продам органическое удобрение

18 октября

FRASS-(отливки насекомых)-100%-ое органическое удобрение для любых видов почв и растений+гидропоника…

100,00 грн./кг