Мінеральні добрива

Данное объявление находится в архиве.
Агрообъявления Прочее Мінеральні добрива
 Добавлено 23 июля 2020 г.  Обновлено 20 июля 2021 г.

Описание

ТОВ «АПК МІЛАГРО ГРУП» являється національним постачальником мінеральних добрив вітчизняного, та закордонного виробництва на території України.
Впровадження інтенсивних технологій вирощування сільськогосподарських культур потребує застосування високоякісних органічних і мінеральних добрив, які повинні відповідати біологічним потребам культур, та агротехнічним властивостям ґрунтів.
Саме тому, асортимент продукції компанії «АПК МІЛАГРО ГРУП» представлений широким спектром традиційних, та спеціальних азотних, фосфорних, калійних, та комплексних мінеральних добрив з різним співвідношенням поживних речовин.
Своїм головним завданням колектив ТОВ «АПК МІЛАГРО ГРУП» вважає створення добре налагодженої системи поставок необхідної продукції товаровиробникам, регіонального покриття, та системи якісного обслуговування клієнтів.
Своєчасні поставки компанією ТОВ «АПК МІЛАГРО ГРУП» забезпечуються завдяки добре налагодженими відносинами з вітчизняними, та закордонними виробниками мінеральних добрив, а також сучасною системою транспортної логістики по Україні, та закордоном. Ми налагодили роботу з залізничними, та автомобільними компаніями перевізниками, маємо власну логістику, та добре організовану роботу з національними та закордонними логістичними компаніями.
В компанії ТОВ «АПК МІЛАГРО ГРУП» працюють висококваліфіковані спеціалісти з вищою профільною освітою, та практичним досвідом у вирощуванні сільськогосподарських культур. Це дозволяє нам не лише забезпечувати аграріїв мінеральними добривами, а й надавати професійні консультації з їх застосування. Наші фахівці надають послугу по розробці системи удобрення, рекомендації щодо підбору мінеральних добрив, та впровадження сучасної технології удобрення сільськогосподарських культур.

Шнур вакуумний, пористий, губчатий купити — SILVERPROM

27 сентября

Вакуумный шнур круглого сечения 6 мм для станков с ЧПУ,Шнур вакуумный резиновый круглый ту 38.105.10…

Шнур Вакуумный резиновый круглый ТУ 38.105.108-76

27 сентября

Гумовий шнур є одним з кращих изоляционногерметизирующих засобів широкого призначення, яке використо…

Вакуумный резиновый шнур — SILVERPROM

27 сентября

Вакуумный резиновый шнур — для его изготовления применяется вакуумная резина. Это высокопрочный элас…

Шнур резиновый вакуумный 10 мм — SILVERPROM

27 сентября

Шнури вакуумні ТУ У 600 152 135 057-98 використовуються для вирубки ущільнювальних з’єднань різних ф…

Самоклеющиеся резиновые уплотнители для окон и дверей.

27 сентября

Самоклеящиеся уплотнители для окон и дверей изготавливаются из резины путем вулканизации различных в…