Мінеральні добрива

Объявления Прочее Мінеральні добрива
22 июня 2020 г.
Область: Киевская
Город: Киев
Договорная
  • 0504468631

ТОВ «АПК МІЛАГРО ГРУП» являється національним постачальником мінеральних добрив вітчизняного, та закордонного виробництва на території України.
Впровадження інтенсивних технологій вирощування сільськогосподарських культур потребує застосування високоякісних органічних і мінеральних добрив, які повинні відповідати біологічним потребам культур, та агротехнічним властивостям ґрунтів.
Саме тому, асортимент продукції компанії «АПК МІЛАГРО ГРУП» представлений широким спектром традиційних, та спеціальних азотних, фосфорних, калійних, та комплексних мінеральних добрив з різним співвідношенням поживних речовин.
Своїм головним завданням колектив ТОВ «АПК МІЛАГРО ГРУП» вважає створення добре налагодженої системи поставок необхідної продукції товаровиробникам, регіонального покриття, та системи якісного обслуговування клієнтів.
Своєчасні поставки компанією ТОВ «АПК МІЛАГРО ГРУП» забезпечуються завдяки добре налагодженими відносинами з вітчизняними, та закордонними виробниками мінеральних добрив, а також сучасною системою транспортної логістики по Україні, та закордоном. Ми налагодили роботу з залізничними, та автомобільними компаніями перевізниками, маємо власну логістику, та добре організовану роботу з національними та закордонними логістичними компаніями.
В компанії ТОВ «АПК МІЛАГРО ГРУП» працюють висококваліфіковані спеціалісти з вищою профільною освітою, та практичним досвідом у вирощуванні сільськогосподарських культур. Це дозволяє нам не лише забезпечувати аграріїв мінеральними добривами, а й надавати професійні консультації з їх застосування. Наші фахівці надають послугу по розробці системи удобрення, рекомендації щодо підбору мінеральних добрив, та впровадження сучасної технології удобрення сільськогосподарських культур.

Купить (цена) двигатель КАМАЗ 740.11 с капремонта
5
Украина
Одесская обл.
г. Одесса

Купить (цена) двигатель КАМАЗ 740.11 с капремонта. У нас…

Договорная
13 июля
ஐ ПРОДУКЦИЯ *ООО ФИРМА СИЛВЕР
1
Украина
Ровенская обл.
г. Ровно

ஐ ПРОДУКЦИЯ *ООО ФИРМА СИЛВЕР produkciya, техпластина, уплотнители, рукава…

100,00 долл.
13 июля
Выполним ремонт постелей распредвала.
1
Украина
Донецкая обл.
г. Красноармейск

Выполним ремонт постелей распредвала. Замена втулок распредвала, двигателей ГАЗ…

100,00 долл.
13 июля
Обрізувач лісосмуги на трактор МТЗ
4
Украина
Кировоградская обл.
г. Кропивницкий

Механічні обрізувачі дерев призначені для обрізки лісосмуг і посадок…

Договорная
13 июля