Мінеральні добрива

Данное объявление находится в архиве.
Агрообъявления Прочее Мінеральні добрива
 Добавлено 23 июля 2020 г.  Обновлено 20 июля 2021 г.

Описание

ТОВ «АПК МІЛАГРО ГРУП» являється національним постачальником мінеральних добрив вітчизняного, та закордонного виробництва на території України.
Впровадження інтенсивних технологій вирощування сільськогосподарських культур потребує застосування високоякісних органічних і мінеральних добрив, які повинні відповідати біологічним потребам культур, та агротехнічним властивостям ґрунтів.
Саме тому, асортимент продукції компанії «АПК МІЛАГРО ГРУП» представлений широким спектром традиційних, та спеціальних азотних, фосфорних, калійних, та комплексних мінеральних добрив з різним співвідношенням поживних речовин.
Своїм головним завданням колектив ТОВ «АПК МІЛАГРО ГРУП» вважає створення добре налагодженої системи поставок необхідної продукції товаровиробникам, регіонального покриття, та системи якісного обслуговування клієнтів.
Своєчасні поставки компанією ТОВ «АПК МІЛАГРО ГРУП» забезпечуються завдяки добре налагодженими відносинами з вітчизняними, та закордонними виробниками мінеральних добрив, а також сучасною системою транспортної логістики по Україні, та закордоном. Ми налагодили роботу з залізничними, та автомобільними компаніями перевізниками, маємо власну логістику, та добре організовану роботу з національними та закордонними логістичними компаніями.
В компанії ТОВ «АПК МІЛАГРО ГРУП» працюють висококваліфіковані спеціалісти з вищою профільною освітою, та практичним досвідом у вирощуванні сільськогосподарських культур. Це дозволяє нам не лише забезпечувати аграріїв мінеральними добривами, а й надавати професійні консультації з їх застосування. Наші фахівці надають послугу по розробці системи удобрення, рекомендації щодо підбору мінеральних добрив, та впровадження сучасної технології удобрення сільськогосподарських культур.

Продам посівний матеріал просо

14 мая

Реалізуємо насіння Просо різних сортів. Є доставка по Україні. Фасовка в мішки по 50 кг або біг-беги…

Договорная

Купить оптом свежие куриные яйца в Днепре.

12 мая

Купить оптом свежие куриные яйца в Днепре. Яйца оптом купить по лучшей цене. Подам яйца куриные опто…

Договорная

Ремонт и изготовление рукавов высокого давления

11 мая

Компания «Союз-Гидравлика» предлагает услуги по ремонту и изготовлению рукавов высокого давления под…

300,00 грн./шт.

Пелети з лушпиння, брикети лушпиння

10 мая

Підприємство реалізує брикети та пеллети з чистого лушпиння. Мінімальне замовлення – 22 тонни. ПДВ….

Договорная

Куплю сою в Черкасах

8 мая

Підприємство-переробник закуповує сою. Оплата — Ф1, Ф2. Ціна договірна, залежить від об’ємів. Можлив…

Договорная