Мінеральні добрива

Данное объявление находится в архиве.
Агрообъявления Прочее Мінеральні добрива
 Добавлено 23 июля 2020 г.  Обновлено 20 июля 2021 г.

Описание

ТОВ «АПК МІЛАГРО ГРУП» являється національним постачальником мінеральних добрив вітчизняного, та закордонного виробництва на території України.
Впровадження інтенсивних технологій вирощування сільськогосподарських культур потребує застосування високоякісних органічних і мінеральних добрив, які повинні відповідати біологічним потребам культур, та агротехнічним властивостям ґрунтів.
Саме тому, асортимент продукції компанії «АПК МІЛАГРО ГРУП» представлений широким спектром традиційних, та спеціальних азотних, фосфорних, калійних, та комплексних мінеральних добрив з різним співвідношенням поживних речовин.
Своїм головним завданням колектив ТОВ «АПК МІЛАГРО ГРУП» вважає створення добре налагодженої системи поставок необхідної продукції товаровиробникам, регіонального покриття, та системи якісного обслуговування клієнтів.
Своєчасні поставки компанією ТОВ «АПК МІЛАГРО ГРУП» забезпечуються завдяки добре налагодженими відносинами з вітчизняними, та закордонними виробниками мінеральних добрив, а також сучасною системою транспортної логістики по Україні, та закордоном. Ми налагодили роботу з залізничними, та автомобільними компаніями перевізниками, маємо власну логістику, та добре організовану роботу з національними та закордонними логістичними компаніями.
В компанії ТОВ «АПК МІЛАГРО ГРУП» працюють висококваліфіковані спеціалісти з вищою профільною освітою, та практичним досвідом у вирощуванні сільськогосподарських культур. Це дозволяє нам не лише забезпечувати аграріїв мінеральними добривами, а й надавати професійні консультації з їх застосування. Наші фахівці надають послугу по розробці системи удобрення, рекомендації щодо підбору мінеральних добрив, та впровадження сучасної технології удобрення сільськогосподарських культур.

Масло для фритюра оптом и в розницу Днепр.

5 июня

Масло для фритюра оптом и в розницу Днепр. Купить масло для фритюра с доставкой. Продам фритюрное ма…

Договорная

Приймаємо половинки сої, відходи кукурудзи

5 июня

Приймаю половинки сої, зерновідходи кукурудзи. Самовивіз по Кіровоградській, Полтавській, Київській,…

Договорная

Оператор в чат на OnlyFans

4 июня

Здравствуйте! Наша компания — это дeйтингoвое агенство, которая ищет ответственного, замотивированн…

Договорная

Приймаємо відходи кукурудзи, половинки сої.

4 июня

Приймємо відходи кукурудзи, половинки сої. Самовивіз по Полтавській, Київській, Черкаській, Кіровогр…

Договорная

Продам квасолю (бiльше 20 сортів)

4 июня

В наявності товарна квасоля Пінто, Рубін, Солдатик, Біла кругла, Бандоля, Біла довга, Кідні, Томатка…

Договорная