Мінеральна кормова добавка для ВРХ — Сапокорм

Агрообъявления Животноводство Мінеральна кормова добавка для ВРХ — Сапокорм
 Добавлено 5 февраля 2023 г.  Обновлено 8 марта 2023 г.

Описание

«САПОКОРМ» — МІНЕРАЛЬНА ДОБАВКА ДО КОРМУ ВРХ!

Однією з основних передумов підвищення продуктивності сільськогосподарських тварин є їх повноцінне мінеральне живлення.

Корми задовольняють потребу високопродуктивних тварин в мінеральних елементах всього на 30-50%. Як правило, їх не достаток компенсують за рахунок мінеральних добавок в складі комбікормів, преміксів, білково-вітамінних мінеральних добавок і сумішей. Використання мінеральних добавок є одним з факторів підвищення продуктивності тварин.

Компанія «НЕЙЧЕРАЛ МІНЕРАЛЗ» пропонує використовувати САПОКОРМ в якості мінеральної добавки до корму великої рогатої худоби.

САПОКОРМ є повністю натуральним препаратом без будь-яких домішок та консервантів і не містить в своєму складі токсичних елементів та алергенів.

Продукт виготовлений із природного дисперсного мінералу групи монтморилоніту триоктаедричного магнієвого смектиту без штучного додавання макро- та мікроелементів.

Застосування САПОКОРМУ забезпечує надходження до організму тварин унікального природно збалансованого комплексу життєво-необхідних макро- та мікроелементів, зокрема, магнію, кремнію, заліза, цинку тощо та нормалізує їх баланс.

Завдяки особливому природному поєднанню макро- та мікроелементів в своєму складі, САПОКОРМ володіє високими адсорбційними, катіонообмінними, каталітичними та детоксикаційними властивостями, які покращують метаболізм і продуктивність тварин.

Використання САПОКОРМУ сприяє підвищенню молочної та м’ясної продуктивності великої рогатої худоби, відтворювальної здатності корів, підвищенню засвоєння азоту, фосфору і окремих мікроелементів в організмі тварин.

САПОКОРМ при згодовуванні сухостійним і дійним коровам, покращує їх відтворювальну здатність, яка проявляється у зменшенні терміну першого осіменіння на 7-19 днів, сервіс періоду — на 24-31 день, підвищує відсоток тільних корів до 90-го дня після отелення на 24-30, а також сприяє зменшенню затримань посліду на 20% і захворювань ендометритом в 1,5-2,2 рази, підвищує збереження телят на 11,8% і відтворювальної здатності корів та молочної продуктивності.

Тривале годування великої рогатої худоби САПОКОРМОМ з розрахунку 15г на 1 к.од. раціону сприяє підвищенню середньодобових приростів і зменшує витрату кормів на одиницю приросту.

САПОКОРМ при згодовуванні тваринам підвищує перетравність жиру, протеїну, а також ретенцію азоту, кальцію, фосфору, заліза і марганцю в організмі тварин.

Державним департаментом ветеринарної медицини, Державним науково-дослідним контрольним інститутом ветеринарних препаратів та Інститутом кормів і сільського господарства Поділля НААН України, рекомендовано застосовувати САПОКОРМ в якості мінеральної добавки для відгодівлі сільськогосподарських тварин, а також у складі компоненту при виробництві комбікормів та преміксів (Настанови по застосуванню САПОКОРМУ від 30.04.2003р. № 15-14/187 та від 24.04.2015р. № 13-02/352).

САПОКОРМ рекомендовано застосовувати для:

— підвищення м’ясної та молочної продуктивності;

— збереження молодняку ВРХ від хвороб та падежу;

— зниження проценту вибраковки та підвищення відтворної функції;

— виведення токсинів, патогенних мікроорганізмів, бактерій та деяких видів вірусів з шлунково-кишкового тракту ВРХ;

— очищення організму тварин від солей важких металів і радіонуклідів;

— підвищення імунітету та стабілізації обміну речовин;

— покращення апетиту тварин та засвоєння поживних речовин;

— зміцнення м’язово-кісткового апарату;

— профілактики та лікування кетозу, мікроелементозу, паракератозу, дизентерійних i кормових проносів, гастроентеритів та інших хвороб.

САПОКОРМ вводять до складу сухих, розсипних, гранульованих та вологих сумішей та преміксів ретельно перемішуючи з метою рівномірного розподілу по всій масі корму.

Рекомендуються наступні норми згодовування САПОКОРМУ:

— Велика рогата худоба: 100 г/добу;

— Дійним коровам: 150 г/добу;

— Телятам, козам, вівцям: 0,2г/кг живої ваги.

При лікуванні САПОКОРМОМ протягом від 3-х до 10 днів профілактична доза збільшується в 1,5-2 рази.

Згодовування САПОКОРМУ в рекомендованих дозах для кожного виду тварин можна починати після переведення молодняку на самостійне вживання корму і до забою.

Оскільки САПОКОРМ не містить у своєму складі токсичних елементів і домішок, а як сорбент виводить з організму тварин солі важких металів та радіонукліди, то рекомендується постійне згодовування мінерального комплексу без обмеження використання у часі.

Використання САПОКОРМУ дозволяє отримати конкретний результат — підвищення приростів, надоїв, зниження падежу молодняка, заощаджуючи при цьому на придбанні преміксів та мікосорбентів. Одержуваний від застосування САПОКОРМУ ефект в області м’ясомолочної продукції, помітно перевершує результати застосування інших мінералів.

САПОКОРМ універсальний і може застосовуватися при розведенні племінних і молочних корів, телят, овець, кіз, коней та інших тварин.

Крім того, САПОКОРМ виводить з організму тварин продукти метаболізму і є альтернативою ветеринарним препаратам при лікуванні багатьох захворювань.

Використання Мінеральної добавки САПОКОРМ дозволяє вирішити відразу кілька важливих завдань у скотарстві. По-перше, збільшується економічна доцільність утримання ВРХ за рахунок високих темпів набору ваги. По-друге, знижуються витрати корму на приріст живої маси. По-третє, виробництво стає більш конкурентоспроможним за рахунок екологічно чистого та безпечного для здоров’я людей молока та м’яса.

Протипоказання відсутні. Побічні реакції при застосуванні САПОКОРМУ не були виявлені. Про випадки передозування не повідомлялося.
Термін придатності 3 роки з дати виготовлення. Номер партії та дата виготовлення зазначені на упаковці.

Безпечність, якість, відповідність продукту стандартам і технічним умовам по токсичності, вмісту радіонуклідів і токсичних елементів, підтверджено Висновком Державної СЕС України від 08.04.2016р. № 05.03.02.-04/11905, Експертним висновком № 004025 д.к./16 від 08.08.2016р. Хмельницької РГЛВМ Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України, Висновком Інституту експериментальної і клінічної ветеринарної медицини НААН України від 15.06.2015р. № 491.

Вироблено згідно з ТУ У 10.9-43512914-001:2022.

Сир твердий, «Гауда», виробницво Німеччина

3 марта

Пропонуємо сир твердий,»Гауда», в євроблоках по 15 кг. Виробництво Німеччина. Всі подробиці в телефо…

Договорная

Добавка кормова мінеральна для птиці «Сапокорм»

5 февраля

«САПОКОРМ» — МІНЕРАЛЬНА ДОБАВКА В КОРМ ПТИЦІ! Птахівництво може та повинно бути більш вигідним. Смак…

Договорная

Мінеральна кормова добавка для ВРХ — Сапокорм

5 февраля

«САПОКОРМ» — МІНЕРАЛЬНА ДОБАВКА ДО КОРМУ ВРХ! Однією з основних передумов підвищення продуктивності…

Договорная

Добавка мінеральна кормова для свиней «Сапокорм»

5 февраля

«САПОКОРМ» — МІНЕРАЛЬНА ДОБАВКА ДО КОРМУ СВИНЕЙ! Компанія «НЕЙЧЕРАЛ МІНЕРАЛЗ» пропонує використовува…

Договорная

Реалізація поросят оптом

13 декабря

Реалізуємо поросят оптом. Мінімальна партія –100 гол. Трьохпородний гібрид. Доставка по Україні. Ваг…

Договорная