Кормовий бентоніт — Сапонітове борошно

Агрообъявления Животноводство Кормовий бентоніт — Сапонітове борошно
 Добавлено 2 июня 2022 г.  Обновлено 5 февраля 2023 г.

Описание

Український виробник — компанія «Нейчерал Мінералз» представляє Вашій увазі різновид кормового бентоніту — «Сапонітове борошно».

Сапонітове борошно — природна лікувально-профілактична мінеральна добавка до корму всіх видів тварин та птиці.

Сапонітове борошно є повністю натуральним препаратом без будь-яких домішок та консервантів і не містить в своєму складі токсичних елементів та алергенів.
Продукт виготовлений із природного дисперсного мінералу групи монтморилоніту триоктаедричного магнієвого смектиту (мінерал сапоніт) без штучного додавання макро- та мікроелементів.

Застосування Сапонітового борошна забезпечує надходження до організму тварин та птиці унікального природно збалансованого комплексу життєво-необхідних макро- та мікроелементів, зокрема, магнію, кремнію, заліза, цинку тощо та нормалізує їх баланс.
Сапонітове борошно містить до 38 макро- та мікроелементів.
Середні значення основних компонентів та мікрокомпонентів (%): SiO2 – 48,46; MgO – 8,46; Fe2O3 – 13,23; TiO2 – 1,35; Al2O3 – 13,34; CaO – 1,75; K2O – 0,81; MnO – 0,16; Na2O – 0,08; P2O5 – 0,12; S – 0,01; Cl – 0,03; Fe – 10,195; Ni – 0,0190; Cu – 0,0151; Zn – 0,0115

Завдяки особливому природному поєднанню макро- та мікроелементів в своєму складі, Сапонітове борошно володіє високими адсорбційними, катіонообмінними, каталітичними та детоксикаційними властивостями.

З початку 90-х років мінерал сапоніт та продукт його переробки — Сапонітове борошно всебічно вивчено і досліджено в науково-дослідних та виробничих установах і організаціях України, зокрема, Державним науково-дослідним контрольним інститутом ветеринарних препаратів та кормових добавок, Інститутом кормів та сільського господарства Поділля НААН України, Інститутом експериментальної і клінічної ветеринарної медицини НААН України тощо.

Сапонітове борошно рекомендовано застосовувати в якості мінеральної добавки для відгодівлі сільськогосподарських тварин та птиці та у складі компоненту при виробництві комбікормів та преміксів.

Добавка кормова мінеральна для птиці «Сапокорм»

5 февраля

«САПОКОРМ» — МІНЕРАЛЬНА ДОБАВКА В КОРМ ПТИЦІ! Птахівництво може та повинно бути більш вигідним. Смак…

Договорная

Мінеральна кормова добавка для ВРХ — Сапокорм

5 февраля

«САПОКОРМ» — МІНЕРАЛЬНА ДОБАВКА ДО КОРМУ ВРХ! Однією з основних передумов підвищення продуктивності…

Договорная

Добавка мінеральна кормова для свиней «Сапокорм»

5 февраля

«САПОКОРМ» — МІНЕРАЛЬНА ДОБАВКА ДО КОРМУ СВИНЕЙ! Компанія «НЕЙЧЕРАЛ МІНЕРАЛЗ» пропонує використовува…

Договорная

Поросята на відгодівлю

17 января

Компанія Nika Farm пропонує на продаж поросят вагою 14-16 кг; 21-23 кг; 24-26 кг; 26-30 кг.. Тільки…

Договорная

Реалізація поросят оптом

13 декабря

Реалізуємо поросят оптом. Мінімальна партія –100 гол. Трьохпородний гібрид. Доставка по Україні. Ваг…

Договорная